Witam
Mam następujący problem, nie widać informacji w wizjerze, jedyne co jest podświetlane to punkty ostrości i siatka ale nic o ustawieniach w żadnym trybie, na M nawet się drabinka nie wyświetla. Nie wiem czy coś namieszałem czy coś się popsuło. Jest gdzieś funkcja którą to się włącza lub wyłącza ?
Będę wdzięczny za pomoc![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami