Moje pierwsze studyjne, i nie wiem co mnie bardziej stresowało wejście do studia z modelką czy wystawienia na forum, myślę że jedno i drugie.
Mam nadzieję że Wasze opinie pompgą się rozwijać i czegoś nauczą.

1.
2.
3.