Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71
  1. #21

    Domyślnie

    Tak się zastanawiam, a jakby z magnetycznego bagażnika na narty skorzystać? Nie mam takiego wynalazku, ale to powinno być dość solidne. Na wiosnę chyba się pobawię
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  2. #22
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 187

    Domyślnie

    Zobaczymy co wyjdzie z moich ambitnych planów; wczoraj kurier przywiózł 6m kratownicy...

  3. #23

    Domyślnie

    może jakaś zrzuta

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Waterford / Ireland
    Posty
    17

    Domyślnie

    Mam takie pytanie, czy ktoś z Was robił już to może komercyjnie? Czyli miał jakieś zlecenie nie koniecznie duże np. jakichś maniaków tuningu co zakochani są w swoich samochodach? Chciałem się zapytać jak robicie taką sesję tzn. czy bierzecie samochód na godzinę na przykład czy też kierowca uczestniczy w tej sesji? Ci ludzie myślą że zdjęcia wykonywane są przy jakiejś dużej prędkości więc po co zdradzać im sekrety?

  5. #25

    Domyślnie

    http://www.cameragrip.co.uk/acatalog...ion_mount.html tu jest niezła zabaweczka w cenie niecałych 270 funciaków

  6. #26

    Domyślnie

    wszystko wypas ale ten uchwyt plastikowy do aparatu... nie boisz sie ze to najslabszy element koonstrukcji?

  7. #27

    Domyślnie

    a moim zdaniem tak sobie
    istota riga jest jak najmniejsze dlubanie w PSie, dlatego sa mocowane na jednej tyczce
    a przy tak zamocowanej konstrukcji to bez duzego rzezbienia sie nie obedzie
    inna sprawa ze najlepiej wygladaja zdjeci z boku, chyba ze da sie go tak zamocowac
    Najlepiej to pokaz jakies zdjecia, wykonane przy jego pomocy

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    a moim zdaniem tak sobie
    istota riga jest jak najmniejsze dlubanie w PSie, dlatego sa mocowane na jednej tyczce
    a przy tak zamocowanej konstrukcji to bez duzego rzezbienia sie nie obedzie
    inna sprawa ze najlepiej wygladaja zdjeci z boku, chyba ze da sie go tak zamocowac
    Najlepiej to pokaz jakies zdjecia, wykonane przy jego pomocy
    łatwo krytykowac, trudniej samemu cos zrobic

  9. #29

    Domyślnie

    ale ja zupelnie nie mam zdolnosci manulanych wiec najczesciej daje zarobic innym
    a przy okazji to mysle ze krytyka ktora ma uzasadnienie moze sie przydac
    chcialem tylko zauwazyc ze to krytyka z uzasadnieniem a nie krytykanctwo

  10. #30

    Domyślnie

    Myślę od pewnego czasu nad tym tematem i moje trzy koncepcje na ringszota są takie:
    - zestaw a la pomysłowy Dobromir, ale nie mocowany na przyssawki, tylko do rurek bagażnika dachowego (od biedy wystarczą elementy od mebli sklepowych, ale i u Manfrotto da się to skompletować),
    - zestaw a la pomysłowy Dobromir mocowany do stelaża pod kufry boczne motocykla (zwykle jakieś ~40-50 cm nad ziemią)
    - motocykl z koszem (co niestety komplikuje sprawę, bo te jeżdżące, to rzadkość) lub niskie kabrio/roadster, pojedyncza przyssawka gdzieś na blachę celem dodatkowej stabilizacji, ale generalnie sprzęt wyzwalany z ręki.

    Edyta: widzę że moje pomysły bardziej pasują do kategorii "rolling", ale sewgo czasu robiłem jako kierowca kumpla na motocyklu, który focił drugi motocykl siedząc tyłem i efekty były co najmniej zadowalające, kwestia dobrej synchronizacji prędkości. Myślę że to lepsza opcja oszczędnościowa od ring shota.
    Ostatnio edytowane przez de Fresz ; 20-09-2010 o 21:49

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •