Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71
  1. #11

    Domyślnie

    moim zdaniem, żaden problem i żaden powód, żeby liczyć sobie za to $1000 o_O
    wszystko bezproblemowo do zrobienia na "AirWasserMaschine" jak to mój master mówi xD
    osobiście wykonałem Nodal Ninja w wersji udoskonalonej ;D

    postaram się rozkminić temat, podzielę się spostrzeżeniami ;> ?
    $1000 o_O nie chce mi wyjść z głowy <hahaha>
    D5 | D850 | D810 | D800 | AF-P N10-20VR | N24-70G ED | N24-70E VR| N24/1,8G ED | N50/1,8G | N85/1,8G | N70-200/2,8E VR | N200-500/5,6E VR | N300/2,8G VRII | N400/2,8E FL | N500/4G VR | N600/4G VR | TC x1,4 III | TCx1,7 II | TCx2,0 III | SB-300 | SB-700 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  2. #12

    Domyślnie

    żeby nie było, że byłem gołosłowny:
    http://www.automotiverigs.com/product5.html

    to jest sam rig bez płytki i bez magicarma czyli jeszcze + 500zł.
    co do tańszego rozwiązania - napewno się da. Wszystko można zrobić. Tylko ja nie powiesiłbym swojej D700 ze szkłem na sprzęcie zrobionym po taniości
    Poza tym, jeśli robisz rig'a dla siebie do zabawy to spoko, możesz go nawet zrobić z kija od mopa, ale jeśli w grę wchodzi jakiś profesjonalizm np. zarobek to już widzę minę klienta, który widzi jak przyczepiasz mu mopa do dachu
    pozdrawiam
    "I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes."
    H.C-B.

  3. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Głogów
    Posty
    307

    Domyślnie

    Z tymi RIG`ami to ogólni jest akis "przekręt" szukałem czegoś takiego już dawno i jedyny rig jaki znalazłem to na tej stronce http://www.rigshots.com.au/

    Ale cena zbiła mnie z nóg...
    Teoretycznie nikt nie wie ile to kosztuje jak to zrobić itd
    W praktyce co 5ty fotograf to ma.
    A "przepis" na "How to" traktują jak przepis na perpetuum mobile

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michasiek Zobacz posta
    żeby nie było, że byłem gołosłowny:
    http://www.automotiverigs.com/product5.html

    to jest sam rig bez płytki i bez magicarma czyli jeszcze + 500zł.
    co do tańszego rozwiązania - napewno się da. Wszystko można zrobić. Tylko ja nie powiesiłbym swojej D700 ze szkłem na sprzęcie zrobionym po taniości
    Poza tym, jeśli robisz rig'a dla siebie do zabawy to spoko, możesz go nawet zrobić z kija od mopa, ale jeśli w grę wchodzi jakiś profesjonalizm np. zarobek to już widzę minę klienta, który widzi jak przyczepiasz mu mopa do dachu
    pozdrawiam
    kto powiedział o kiju od mopa ? (szczerze, nawet nie posiadam w domu ;P)
    zrobiłem wiele bardziej solidną Ninje, niż to coś co można kupić za 3k zł ;D
    nie jeden "profesjonalista" się już zdziwił
    a co do zakładania d700 wzwyż -> do testowania się nie zakłada sprzętu tylko coś ponadwymiarowego, ponadwagowego etc. po wielu próbach można zakładać aparat, no ale jak kto woli

    dzięki za temat, podsunęliście mi kolejny sposób na życie ! Love Nikon Forum <33 (napisane całkowicie serio, bez złośliwości ;P)
    D5 | D850 | D810 | D800 | AF-P N10-20VR | N24-70G ED | N24-70E VR| N24/1,8G ED | N50/1,8G | N85/1,8G | N70-200/2,8E VR | N200-500/5,6E VR | N300/2,8G VRII | N400/2,8E FL | N500/4G VR | N600/4G VR | TC x1,4 III | TCx1,7 II | TCx2,0 III | SB-300 | SB-700 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  5. #15

    Domyślnie

    pokaz tego NN5 z rotatorem16 (tak wnosze po cenie) bo jestem naprawde ciekaw (niema tu sarkazmu tylko czysta ciekawosc)
    inna sprawa to nie kazdy ma umiejetnosci/czas zeby cos takiego robic samemu a 1000$ jesli sie na tym zarabia (a najczesciej tak jest z rigshotami)
    to naprawde nie jest zadna duza kwota
    co do sposobu na zycie to jak zacznoesz robic rigshoty to tez sie koniecznie pochwal

  6. #16

    Domyślnie

    Witam!
    Odkurzę trochę temat. W najnowszym Digital Foto Video jest artykuł o technice RIG.

    http://www.dfv.pl/w_numerze.html?id=890

    pzdr

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Waterford / Ireland
    Posty
    17

    Domyślnie

    No to i ja zaś odświeżę temat. Jakiś czas temu znalazłem forum (niestety nazwy jego już nie pamiętam) które to poświęcone było właśnie zdjęciom samochodów. Tam też były omawiane techniki robienia takich zdjęć. Piszę że nazwy nie pamiętam bo jak jakiś czas temu próbowałem wejść na te forum ale już go nie było. Czy ktoś z forumowiczów wie może o jakie forum mi chodzi i mógłby podać jego nazwę i ile ono istnieje? Jeżeli macie namiary na inne tego typu fora to bardzo proszę o linki.

    Pozdrawiam

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ancross Zobacz posta
    W najnowszym Digital Foto Video jest artykuł o technice RIG.
    ma ktoś z Was ten numer DFV ?

  9. #19

    Domyślnie

    Ktoś wcześniej pisał o przyssawkach z marketu. Niestety do tych przyssawek musi być płaska/prawie płaska powierzchnia. Na krzywiznach samochodu nie zawsze da się przyczepić. Wiem bo sam mam taka potrójna przyssawe...
    никон

  10. #20

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •