Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: tło...

  1. #1

    Domyślnie tło...

    Hej

    Zastanawiam się nad tłem, zwykłym czarnym. Często fotografuję coś w domu i zawsze brakowało mi jednolitego tła. Na allegro jest tego mnóstwo w dość niskich cenach. Chciałem zapytać jaki materiał i jaka grubość powinno mieć takie tło aby się nie darło od byle pociągnięcia, aby układało się, zaginało bez jakiś tam widocznych fałd. Jaka gramatura takiego tła aby nie prześwitywało mając za tłem źródło światła? Z jakiego materiały najlepiej ? Miło jakby ktoś podlinkował tło które posiada, poleca...

    z góry dzięki...
    _________________________________________________
    Dwie puszki + parę szkieł...i lornetka.

  2. #2

    Domyślnie

    na temat tych teł jest już kilkadziesiąt postów w dziale "studio"
    http://forum.nikon.org.pl/forumdisplay.php?f=98

    ogólnie tła można podzielić na: kartonowe, materiałowe (wzorkowe, gnieciuchy itp...) i najtańsze polipropylenowe (to właśnie te, które przeważają na allegro)
    teraz wysil się troszkę i przejrzyj posty w podanym dziale a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartos Zobacz posta
    na temat tych teł jest już kilkadziesiąt postów w dziale "studio"
    http://forum.nikon.org.pl/forumdisplay.php?f=98
    np http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=117736
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •