Zdęcia dobre, styl obróbki fajny. Jednak powtarzający się troszkę. "Powtrarzający" nie onacza zły, jednak czekam na kolejne odkrycia z Twojeje strony.
Szukaj
Zdęcia dobre, styl obróbki fajny. Jednak powtarzający się troszkę. "Powtrarzający" nie onacza zły, jednak czekam na kolejne odkrycia z Twojeje strony.
D7000 | N50 1.4G | N14-24 f/2.8 | N24-70 f/2.8 | N18-105 f/3.5-5.6G VR II | N70-300 f/4.5-5.6G VRII | SB-900
Skontaktuj się z nami