Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Eizo EV2333W

  1. #1

    Domyślnie Eizo EV2333W

    Witam

    Noszę się z zamiarem kupna monitora LCD Eizo EV2333W. Jest to mój pierwszy monitor tego typu, dlatego chciałbym wydać rozsądnie nie małe pieniążki.

    Czy ktoś z kolegów miał może styczność lub jakieś info na temat tego monitora? Będę wdzięczny za ewentualną pomoc.

    P.S. Czasem gram po sieci w CoD4 czy taki monitor nie będzie smużył?

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Przenoszę do właściwego działu.
    pozdrawiam serdecznie
    www.joannagrzelak.pl | www.spfl.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Niedawno kupiłem taki. Polecił mi go pracownik zajmujący się prezentacją monitorów u nich w siedzibie. Miałem wybrane jakieś trzy inne ewentualności - nawet do 1000 zł droższe od tego - a on stwierdził, że ten będzie lepszy. Oczywiście jest to "półka domowa" ale do moich zastosowań wystarczająca (poważne roboty oddaję klientom w rawach, lub zlecam obróbkę grafikowi). Z praktycznych ciekawostek ma podświetlenie z modeli z wyższej półki (led?) dostosowujące się do jasności w pomieszczeniu, oraz bardzo praktyczną podstawkę FlexStand. Nie gram w żadne gry, ale tutaj się chwalą, że nie smuży:
    http://www.eizo.pl/pl/domowe_i_biuro...exScan_EV2333W

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Oczywiście jest to "półka domowa"
    Niekoniecznie. To monitor korporacyjny, biurowy. Domowo-uniwersalne to seria S.

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Z praktycznych ciekawostek ma podświetlenie z modeli z wyższej półki (led?)
    Raczej z niższej półki. Diodowe podświetlenie tego typu zostało wprowadzone do EIZO EV w celach marketingowych i proekologicznych. Lepiej wygląda w dokumentacji przetargowej. Żaden z wyższych modeli EIZO nie ma podświetlenia LED.

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    dostosowujące się do jasności w pomieszczeniu
    Czujnik oświetlenia jest chyba we wszystkich EIZO, ale do pracy z fotografią i tak trzeba go wyłączyć.

    PS. Nie wiem kto to Panu doradził, ale podobny S2233W lub S2243W jest sporo lepszy.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  5. #5

    Domyślnie

    No to, jak widać, nie warto pytać u źródła. Nazwiska nie pamiętam, była to osoba polecona przez pracowników Cortlandu.
    A to, że jest to monitor "domowy" możemy wyczytać na stronie producenta (nawet w podanym przeze mnie linku jest ten przymiotnik...)
    Ostatnio edytowane przez !AGresT ; 19-11-2009 o 15:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •