Szukaj
a by fajne było tylko zabrakło prawej strony,klimat obiecujacy
brakuje prawej, w tej sytuacji to lepszy by był kwadrat, ale ogólnie to podoba się.
na lewej ręce widoczne plamy...odbiór przyjemny![]()
Moim skromnym zdaniem to troszkę tu jest bałaganu. Na drugim planie lekka mieszanka, po lewej stronie te kartki. Jeżeli nie mam racji, przepraszam...
PS. Modelka ma strasznie długie palce![]()
Bardzo fajne, bałagan robi klimacik i jest jak najbardziej udanyNie pasuje mi troszkę gest lewej ręki, ale to w sumie drobiazg
PS: jest możliwość obejrzenia zdjęcia w oryginale?
Ostatnio edytowane przez Ledera ; 19-11-2009 o 00:25
nosce te ipsum
a moim zadanie to bardzo ładne klimatyczne BW
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
2. podoba mi się.W konwersji do BW wolę mniej czarnego i kontrastu na osobie,a więcej na tle.Tu jest odwrotnie,prawe ramię ma poświatę i nierówną krawędź.
D300
Skontaktuj się z nami