Witam.
Jestem na kupnie nikona d80. już się z nim zapoznałem tylko niewiem jakie obiektywy wybrac. Pozostac przy standatowych nikora czy kupic obiektywy sigmy? Mam możliwośc kupienia dwóch obiektywów sigmy 28-80 F3.5-5.6 i 70-300 F4-5.6. Dobry to wybór? A może kupic jakieś inne obiektywy??
Jeśli kupie aparat w stanach to czy da się wprowadzic polskie menu?? Prosze o porade.
http://cgi.ebay.com/NEW-Nikon-D80-Di...QQcmdZViewItem
Powyżej jej adres aukcji na ebay. Co o tym zestawie sądzicie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami