Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za rady i opinie. Dziękuję za prezentację sprzętu grupie Foto-Kujawy. Mogłem się tam pobawić tym co chciałem kupić. Najwięcej czasu spędziłem z Canonem 5D Mark II, na pewno bardzo dobry aparat. Dlatego że na co dzień pracuję z kamerą, interesował mnie sprzęt z możliwością rejestracji obrazu. Canon daje naprawdę duże możliwości zabawy z obrazkiem, zmienna - tania optyka itd. Codziennie powstają filmy kręcone tylko na tych aparatach. To bez wątpienia nowy, prężnie rozwijający się kierunek, szansa dla młodych których ciągnie film. Finalny efekt podobny jak na sprzęcie 10x droższym. Ale to jeszcze nie kamera RED ONE jak na razie to aparat fotograficzny z funkcją nagrywania obrazu.

    Musiałem podjąć decyzję, kupiłem wczoraj D700 + Nikkor 50 mm f/1.4. Stała ogniskowa jak w obiektywie od Zenita 12xp... Znowu trzeba coś wybrać i dokupić, ale już możliwości mniej )))) i decyzja prostsza.

  2. #32
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Co prawda nie wiem jak z tym obiektywem obskoczysz te tematy o których pisałeś, że fotografujesz,
    ale i tak podoba mi się Twoja decyzja
    gratuluję zakupu.

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CEX Zobacz posta

    Musiałem podjąć decyzję, kupiłem wczoraj D700 + Nikkor 50 mm f/1.4.
    No i gut
    D800

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    To jak to jest??? Żałujesz przesiadki czy nie??? Wiesz czy nie??? Bo jeśli najpierw piszesz, że nie wiesz czy było warto, a potem mówisz, żeby brał Canona, bo warto, to wychodzi na jakąś schizę
    ja nie żałuje
    xpro2/ 23/ 56/ 10-24/ godox

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •