W dowolnym programie graficznym...
Szukaj
W dowolnym programie graficznym...
Fotografuję w myśli wszystko, co widzę- czyli moje amatorskie "arcydzieła"
Już jest poprawione![]()
http://skrety.plfoto.com...upragnione D700 + N20-35 2.8 / S50 1.4 / N80-200 2.8D
Na 2 bokeh kapitalny, ale kadr mi nie bardzo pasuje. Poza tym super![]()
D60 | N35 1.8 AF-S | N18-55 AF-S VR
Modelka sliczna, zdjęcia też ładne wybieram dla siebie 2,4 i 5 ale jedna rzecz mnie
drażni tutaj a mianowicie oprawki okularów przechodzące przez oczy
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
podobają mi się zdjęcia, szczególnie jak poprzednikom 2, nie tylko bokeh, ale też mina modelki jest uroczaprzede wszystkim naturalna
dziękuję za wskazówki nie pomyślałem o okularach, ale na następny raz się poprawie![]()
http://skrety.plfoto.com...upragnione D700 + N20-35 2.8 / S50 1.4 / N80-200 2.8D
Bardzo udany set , 2 zdecydowanie najfajniejsza
Piękno widzianego obrazu tkwi w zmysłach,
które wyostrzają się patrząc przez obiektyw...
( nie moje ale ma coś w sobie)
Skontaktuj się z nami