Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Katarzyna

  1. #11

    Domyślnie

    W dowolnym programie graficznym...
    Fotografuję w myśli wszystko, co widzę - czyli moje amatorskie "arcydzieła"

  2. #12

    Domyślnie

    Już jest poprawione
    http://skrety.plfoto.com...upragnione D700 + N20-35 2.8 / S50 1.4 / N80-200 2.8D

  3. #13

    Domyślnie

    Na 2 bokeh kapitalny, ale kadr mi nie bardzo pasuje. Poza tym super
    D60 | N35 1.8 AF-S | N18-55 AF-S VR

  4. #14

    Domyślnie

    Modelka sliczna, zdjęcia też ładne wybieram dla siebie 2,4 i 5 ale jedna rzecz mnie
    drażni tutaj a mianowicie oprawki okularów przechodzące przez oczy
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  5. #15

    Domyślnie

    podobają mi się zdjęcia, szczególnie jak poprzednikom 2, nie tylko bokeh, ale też mina modelki jest urocza przede wszystkim naturalna

  6. #16

    Domyślnie

    dziękuję za wskazówki nie pomyślałem o okularach, ale na następny raz się poprawie
    http://skrety.plfoto.com...upragnione D700 + N20-35 2.8 / S50 1.4 / N80-200 2.8D

  7. #17
    Oszczędny w słowach Awatar eldarek
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    okolice Sandomierza
    Posty
    97

    Domyślnie

    Bardzo udany set , 2 zdecydowanie najfajniejsza
    Piękno widzianego obrazu tkwi w zmysłach,
    które wyostrzają się patrząc przez obiektyw...
    ( nie moje ale ma coś w sobie)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •