Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Emilia

  1. #11

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia, piękna modelka.
    Według mnie #4 najlepsze, za ciekawy i zachęcający uśmiech.
    Fantastyczna GO i piękne jesienne kolory.
    Gratuluję udanej sesji.
    STRONA - BLOG - VIDEO D300s,D80,N50f1.8,T17-50f2.8,SB-800,Manfrotto 055Xprob.

  2. #12

    Domyślnie

    zdjecia bardoz fajne, a modelka powalająca Przemo ma rację, ciężko być obiektywnym
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  3. #13

    Domyślnie

    Bardzo ładny secik, Ciężko wybrać najlepsze. Modelka piękna (musiałem to napisać)

  4. #14

    Domyślnie

    4, 2 ,3 - (w takiej kolejności) to najlepsze zdjęcia z setu.

    generalnie uroda modelki sprawia, że ciężko powiedzieć, że którekolwiek zdjęcie jest słabe...
    no 5 zachwiała troszkę moją ocenę, ale... noga i koniec tematu
    "Jest sztuką widzenie rzeczy niewidzialnych." Jonathan Swift

  5. #15

    Domyślnie

    Dobrze złapane światło (doświetlałeś blendą czy błyskiem?)...
    Technicznie bez najmniejszych zastrzeżeń...
    Piękna dziewczyna...

    ...i na tym moim zdaniem kończą się plusy powyższych fotografii.
    Niestety bez klimatu; zero nastroju i emocji; po prostu spacerowo
    sfotografowana modelka na tle przyrody. Jednym słowem nie jest
    ani naturalnie, ani koncepcyjnie - pomysł zawieszony gdzieś między
    tymi dwoma punktami.

  6. #16

    Domyślnie

    2 i 3 - przy czym na dwójce te rzadkie wiechcie średnio wyglądają. Modelkę masz bardzo ładną, wykorzystuj na maxa
    nosce te ipsum

  7. #17

  8. #18

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •