Świetne zdjęcia, piękna modelka.
Według mnie #4 najlepsze, za ciekawy i zachęcający uśmiech.
Fantastyczna GO i piękne jesienne kolory.
Gratuluję udanej sesji.
Szukaj
zdjecia bardoz fajne, a modelka powalającaPrzemo ma rację, ciężko być obiektywnym
![]()
http://facebook.com/fotomagik
D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół
Bardzo ładny secik, Ciężko wybrać najlepsze. Modelka piękna (musiałem to napisać)![]()
4, 2 ,3 - (w takiej kolejności) to najlepsze zdjęcia z setu.
generalnie uroda modelki sprawia, że ciężko powiedzieć, że którekolwiek zdjęcie jest słabe...
no 5 zachwiała troszkę moją ocenę, ale... noga i koniec tematu![]()
"Jest sztuką widzenie rzeczy niewidzialnych." Jonathan Swift
Dobrze złapane światło (doświetlałeś blendą czy błyskiem?)...
Technicznie bez najmniejszych zastrzeżeń...
Piękna dziewczyna...
...i na tym moim zdaniem kończą się plusy powyższych fotografii.
Niestety bez klimatu; zero nastroju i emocji; po prostu spacerowo
sfotografowana modelka na tle przyrody. Jednym słowem nie jest
ani naturalnie, ani koncepcyjnie - pomysł zawieszony gdzieś między
tymi dwoma punktami.
2 i 3 - przy czym na dwójce te rzadkie wiechcie średnio wyglądają. Modelkę masz bardzo ładną, wykorzystuj na maxa![]()
nosce te ipsum
Skontaktuj się z nami