Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Imadło statywowe

    Dawniej miałem produkcji ś.p. PZO takie imadełko, zacisk, z gwintem statywowym. Przykręcało się do małego konara, barierki, dechy itd a na górze normalna głowica statywowa.
    Egzemplarz zaginął z latami.

    Na dziś widzę potwornie drogi 'wieszak' do szyby samochodowej i nic więcej. Czy ktoś coś spotkał? Czy tylko ślusarz zostaje?
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  2. #2

    Domyślnie

    a co chcesz na tym mocować? aparat czy lampę?

  3. #3

    Domyślnie

    Sądzę, że Funsports oferuje podobną konstrukcję

    http://www.allegro.pl/item806245142_..._wszedzie.html

    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    ja używam tego http://allegro.pl/item815529810_klip...ca_kulowa.html
    ale do lamp bo aparatu bym na tym nie powiesił (chyba że kompakt)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •