Witam,
Może źle szukam, ale nie potrafię znaleźć odpowiedzi w jaki sposób sprawdzić ile fotek było robione tym aparatem.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc![]()
Szukaj
Witam,
Może źle szukam, ale nie potrafię znaleźć odpowiedzi w jaki sposób sprawdzić ile fotek było robione tym aparatem.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc![]()
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 14-11-2009 o 15:55 Powód: orto. ("znaleść")
D700+MB-D10, S2Pro, AF 50mm f/1.8, S 17-35mm f/2.8-4 DG HSM, AF-S VR Micro 105 f/2.8, AF-S 80-200 f/2.8, SB-800
Tylko serwis?! Naprawdę nie ma innego sposobu? Wysyłać specjalnie puszkę do serwisu Fuji tylko dla sparawdzenia ilości klepniętych fotek jest chyba trochę nienormalne![]()
D700+MB-D10, S2Pro, AF 50mm f/1.8, S 17-35mm f/2.8-4 DG HSM, AF-S VR Micro 105 f/2.8, AF-S 80-200 f/2.8, SB-800
s2 w exifach nie zapisuje takich danych jesteś zdany na uczciwość sprzedającego;p
najlepiej sprawdź stopień zużycia puchy jak bardzo wytarty jest chwyt, wytarcie bagnetu itp.
Problem jest w tym, że to ja mam zamiar sprzedać tą puszkę (info w stopce) i naprawdę nie pamiętam ile fotek do tej pory zrobiłem. Chciałbym mieć pewność zanim dam ogłoszenie (na święta).
D700+MB-D10, S2Pro, AF 50mm f/1.8, S 17-35mm f/2.8-4 DG HSM, AF-S VR Micro 105 f/2.8, AF-S 80-200 f/2.8, SB-800
to napisz że nie masz jak sprawdzić i opisz dokładnie stan i przeszłość aparatu + wstaw dokładne zdjęcia
do niedawna - zanim pojawiły się DSLR - nikogo to nie interesowało, dopiero od kiedy jest sprawdzalne to nagle stało się głównym kryterium zakupu, tak jakby ten przebieg miał jakiekolwiek znaczenie i można było na jego podstawie przewidzieć awarię albo cokolwiek istotnego
"Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy
Dokładnie. Nie zawracaj sobie tym głowy. Zwłaszcza, że to o niczym nie świadczy. Jednym w tym modelu siadały migawki po 15tys a innym po 45tys. To samo z matrycami. Jedne w ogóle nie nawalały a inne nagle i niespodziewanie. Sprzedawaj jak jest i już. I tak ktoś weźmie przy obecnych cenach S3 i S5
Skontaktuj się z nami