Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Post d300 - problem z kartą pamięci

    W trakcie fotografowania nastąpiła blokada spustu, na wyświetlaczu zamiast licznika zdjęć migający napis CHR.
    Na monitorze komunikat - karta pamięci uszkodzona (SanDisk 4GB Extrime IV), wkładam nową kartę i to samo i tak kolejno jeszcze dwukrotnie z nowymi kartami, nic nie pomaga - resetuję system i dalej nic.
    Czy ktoś miał podobny przypadek i jak sobie można z tym poradzić?

  2. #2

    Domyślnie

    O rany jedzie do mnie kupiona 16 tka Exstrim 4 . Jak to ma tak działać to zwątpię . Mam kingstona brak szybkości i też blokady ale dające się usunąć sformatować po chwili . Mam jeszcze starego Pentaxa sprzedałem nowszego , tam przynajmniej nie miałem problemów z kartami . Sandiski pracowały pięknie , AF jednak okropnie . Czy istnieje jakieś idealne rozwiązanie , idealna karta do Nikona itp

  3. #3

    Domyślnie

    Nie ma odpowiedzi na to czy lepsza pełna klatka czy nie . Nikt nie mówi o głębi ostrości , o cenie obiektywów bo to istotne przy pełnej klatce . Nie ma mowy o paprochu na matrycy który może już przy FX być widoczny przy przysłonie 5,6 a na DX przy 16-22 . A każdy widzi czułość . Dobrze ustawię na 6400 ziarno będzie mniejsze ale tu zaskoczenie . Światło mieszane w Nikonie nie wychodzi super a wręcz nienaturalnie kolorki dla oka obojętne , tutaj świecą wszystkimi barwami . Takich niespodzianek nie ma w mniejszej matrycy . Może jednak ktoś da odpowiedz jaka karta jest bezbłędna

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawel1967 Zobacz posta
    Nie ma odpowiedzi na to czy lepsza pełna klatka czy nie . Nikt nie mówi o głębi ostrości , o cenie obiektywów bo to istotne przy pełnej klatce . Nie ma mowy o paprochu na matrycy który może już przy FX być widoczny przy przysłonie 5,6 a na DX przy 16-22 . A każdy widzi czułość . Dobrze ustawię na 6400 ziarno będzie mniejsze ale tu zaskoczenie . Światło mieszane w Nikonie nie wychodzi super a wręcz nienaturalnie kolorki dla oka obojętne , tutaj świecą wszystkimi barwami . Takich niespodzianek nie ma w mniejszej matrycy.
    Yyyy.....
    Ale o so chodzi?
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •