witajcie.

Jestem laikiem w fotografiii, mam nikonad40x i takie problem... aparat nie może złapać mi ostarości, chce zrobic zdjęcie z bliska wszystko się rozmazuje.Prosze wytłumaczcie po ludzku, łopatologicznie, jak dla blondyny co zrobic?

pozdrawiam
z gory dzieki