Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: D90 pilot......

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    a ja tam caly czas wyzwalalem moja nokia e71 ale za niedlugo przesiadam sie na iphona wiec pewnie bede musial zainwestowac z 10 zl w pilot zamiennik:P
    Zbędny

  3. #13

    Domyślnie

    moje od DVD szajsunga i od TV LG nie działają z D80, szczęściem mam już pilocik.

  4. #14

    Domyślnie

    a jak odpalałeś nokia e71

  5. #15

    Domyślnie brak

    Panowie dajcie spokój z tymi pilotami od TV. Pomijam już fakt, że jak z domu zabierzesz to rodzina sparaliżowana ale kto i gdzie bedzie takiego klocka nosił ?. Średnie ceny pilotów to 10-30zł, nie jest to zaden majątek. Osobiście do Nikona D80 uzywałem coś takiego:

    Jest mały i uniwersalny, zasieg ok 8m - polecam. Niestety go zgubilem ale teraz do D90 mam zamiar kupic taki sam. Generalnie jeśli chodzi o piloty polecam każdy, który zmieści sie w zamkniętej dłoni. Weźmy pod uwage fakt, że pilota głównie używamy żeby zrobić zdjęcie sobie, w związku z tym wątpię żeby ktoś na zdjęciach chciał oglądać siebie z pilotem od TV w dłoni, wystającym z kieszeni, itp.
    Ostatnio edytowane przez watronik7 ; 13-11-2009 o 00:45

  6. #16

    Domyślnie

    qrcze, aż muszę sprawdzić czy na stronie logitech-a czy w bazie danych sterowników do mojego pilota harmony jest D90
    ale biorąc pod uwagę że mogę go uczyć od istniejącego pilota to dam radę
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  7. #17

    Domyślnie

    Robienie fotek gdy ktoś wycisza (mute) telewizor to nie problem. Ja ściszam i zgłaśniam wzmacniacz (Jolida) i mi sie telewizor LG włącza to jest problem. Musiałem niestety schować pilota do szuflady i chodzić do wzmacniacza
    Nikon D300 Nikkor 18-105, 50/f1,8, SB-700

  8. #18

    Domyślnie

    A czy ktoś miał może do czynienia z czymś takim?
    http://cgi.ebay.pl/Wireless-Remote-S...item4a9c28c0e2

    Z przesyłką ok 65 zł. Mozna też użyć jako zwykłego wyzwalacza na kabelku. Tylko czy warto...

    Co do wyzwalania IR, to mam w palmtopie programik, ale to trochę niewygodne jest
    D7200+D90+N10-24+N18-105VR+N70-300VR+S17-50+S50-150+N35+N85+N105+J135+T200, SB800 i parę drobiazgów

  9. #19

    Domyślnie

    sprawdziłem na dwóch nikonach pilota od DVD grundig - działa

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •