Dla posiadaczy D90 i DVD Grundig . Pilot z dvd grundik odpala zdalnie D90 przyciskiem MUTE. Mysle ze pare zloty w kieszeni kazdemu sie przyda ale polecam też przetestowac wszystkie piloty jakie macie w domu . Acha co do odleglosci dzialania to sprawdzalem na szerokosc bloku i dziala bez problemu .
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami