Close

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 149

Wątek: D300 vs D300s

  1. #21

    Domyślnie

    .....w fotografii portretowej,albumowej i okolicznościowej a także krajobrazu i architektury...

    Andrzej, a gdzie takie oferty były?? A może kupić używane body D700(tylko czy ktoś sprzeda za 6400)

    Ale osobiście wolałbym pozostać przy d300/d300s bo to będzie moja pierwsza pełno klatkowa lustrzanka..
    Za parę lat znowu coś nowego w Japonii wymyślą i d700 wraz z poprzednikami odejdzie w zapomnienie...
    Ostatnio edytowane przez feuerwehrmann ; 08-11-2009 o 14:59
    N14-24/2.8 N70-200/2.8 N85/1.4 N50/1.8 Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez feuerwehrmann Zobacz posta
    .....w fotografii portretowej,albumowej i okolicznościowej a także krajobrazu i architektury...

    Andrzej, a gdzie takie oferty były?? A może kupić używane body D700(tylko czy ktoś sprzeda za 6400)
    Były nawet na naszym forum w dziale giełda, na allegro również.
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  3. #23

    Domyślnie

    Robin
    można, tylko po co ?
    Ostatnio edytowane przez Jatin ; 08-11-2009 o 15:05
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez feuerwehrmann Zobacz posta
    Ale osobiście wolałbym pozostać przy d300/d300s bo to będzie moja pierwsza pełno klatkowa lustrzanka..
    Za parę lat znowu coś nowego w Japonii wymyślą i d700 wraz z poprzednikami odejdzie w zapomnienie...
    Albo nie zrozumiałem do końca Twojego zdania albo mam wrażenie że myślisz że D300/D300s są pełnoklatkowe.
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Olender Zobacz posta
    Albo nie zrozumiałem do końca Twojego zdania albo mam wrażenie że myślisz że D300/D300s są pełnoklatkowe.
    jesli kupie d700 to tak ..tylko zawsze jest ryzyko kupna używanego sprzętu i właśnie tego boje się najbardziej...
    N14-24/2.8 N70-200/2.8 N85/1.4 N50/1.8 Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Tadziu, ale w D300 jest D-lighting.
    owszem, ale chyba w D300s jest więcej jego opcji.
    Jak widzę po forum większość osób nie używa D-lightingu, więc dal nich to mało istotne. Ja używam, z kolei nie używam LV. W tej chwili aparaty oferują więcej niż człowiek potrzebuje
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  7. #27
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    Robin
    można, tylko po co ?
    Eeee bardzo użyteczna sprawa, ja to miałem kiedyś w aparacie i sobie chwalę. Jedna karta moze być mniejsza i bardzo szybka, a druga powiedzmy o wielkiej pojemności i traktowana jako bank

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Jak widzę po forum większość osób nie używa D-lightingu, więc dal nich to mało istotne. Ja używam, z kolei nie używam LV. W tej chwili aparaty oferują więcej niż człowiek potrzebuje
    Warto rozrozniac D-Lighting od Active D-Lighting. Zmiany tycza sie tego drugiego. I jest dokladnie tak jak piszesz... dolozono wiecej opcji (Extra High, Auto). Mozna tez robic bracketing z uzyciem ADL.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    ... no i jednak te dwie karty się przydają, szczególnie w opcji NEF+jpeg oraz przepełnienie. ...
    +1
    Andrzej

  10. #30

    Domyślnie

    Dla tych co twierdzą że jest różnica w obrazowaniu między D300 a D300s - wejdźcie sobie na http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM i porównajcie te dwa aparaty. Dla mnie nie widać żadnej różnicy. Co innego D300 vs. D90, tu D90 ma zauważalną przewagę na wysokich ISO.
    D700 | D300 | D50 | S10-20 4-5.6 | N14-24 2.8 | S20 1.8 | N35 2.0 | N50 1.8 | N50 1.4G | S70 2.8 | SY 85 1.4 | N70-200 2.8 VRII | N18-200 3.5-5.6 VR | SB-900 | SB-600
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •