znalazłem na dpreview:
http://www.dpreview.com/gallery/leicax1_preview/
Szczerze powiem że jak na kompakt to zdjęcia są super- no ale w końcu ma matrycę z D300 ;P
Jak wam się podoba?
Szukaj
znalazłem na dpreview:
http://www.dpreview.com/gallery/leicax1_preview/
Szczerze powiem że jak na kompakt to zdjęcia są super- no ale w końcu ma matrycę z D300 ;P
Jak wam się podoba?
Jakaś puszka i jakieś szkło ale ciężkie jak cholera :P
no właśnie - ta cena...
Jakaś puszka i jakieś szkło ale ciężkie jak cholera :P
chwila za 6300 można gdzieś kupić D700? ale chyba używkę:P
Jakaś puszka i jakieś szkło ale ciężkie jak cholera :P
Fajna, ale obiektyw mógłby być 2,0, no i cena wysoka.
I jakby można jeszcze wymieniać obiektywy ...
I chyba pierwsza recenzja: http://www.luminous-landscape.com/re...x1-field.shtml
W sumie niczego niespodziewanego tam nie ma -- aparacik fajny, ale nie za $2000.![]()
właśnie zobaczyłem test na fotopolis i wygląda to ciekawie, zwłaszcza szumy![]()
Jakaś puszka i jakieś szkło ale ciężkie jak cholera :P
arseniq, fajnie, że tak zwracasz nam uwagę na produkty Leica, ale co z tego, że można poczytać recenzje i pooglądać zdjęcia, jak są w Polsce praktycznie niedostępne.
M9 wciąż brak, podstawowych obiektywów też, a jak z X1, będzie na Święta ?
Ponoć Leica jest w stanie sprostać wszystkim złożonym zamówieniom gdzieś w okolicach lutego 2010. Wiadomo, że priorytetem jest rynek japoński i amerykański, później pewnie przyjdzie czas na bogatszą część Azji i Europę Zachodnią, tak więc na kupno lejka 'z półki w polskim sklepie' (o ile w ogóle taki czas nadejdzie) nie liczyłbym przed marcem/kwietniem 2010.
Zresztą powstał całkiem dochodowy drugi rynek obrotu M9. Ken podawał linki do aukcji na ebayu (samemu też nie trudno znaleźć), na których szczęśliwi posiadacze emdziewiątek odsprzedają je napalonym bogaczom z $2000 zyskiem! Fajnie?
Skontaktuj się z nami