Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Leica X1

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar arseniq
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    NDM/Warszawa/WLK_P
    Posty
    145

    Domyślnie Leica X1

    znalazłem na dpreview:

    http://www.dpreview.com/gallery/leicax1_preview/

    Szczerze powiem że jak na kompakt to zdjęcia są super - no ale w końcu ma matrycę z D300 ;P

    Jak wam się podoba?
    Jakaś puszka i jakieś szkło ale ciężkie jak cholera :P

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo się podoba... Ale nie za cenę D700...


  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar arseniq
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    NDM/Warszawa/WLK_P
    Posty
    145

    Domyślnie

    no właśnie - ta cena...
    Jakaś puszka i jakieś szkło ale ciężkie jak cholera :P

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar arseniq
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    NDM/Warszawa/WLK_P
    Posty
    145

    Domyślnie

    chwila za 6300 można gdzieś kupić D700? ale chyba używkę:P
    Jakaś puszka i jakieś szkło ale ciężkie jak cholera :P

  5. #5

    Domyślnie

    Fajna, ale obiektyw mógłby być 2,0, no i cena wysoka.

  6. #6

    Domyślnie

    I jakby można jeszcze wymieniać obiektywy ...

  7. #7

    Domyślnie

    I chyba pierwsza recenzja: http://www.luminous-landscape.com/re...x1-field.shtml
    W sumie niczego niespodziewanego tam nie ma -- aparacik fajny, ale nie za $2000.

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar arseniq
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    NDM/Warszawa/WLK_P
    Posty
    145

    Domyślnie

    właśnie zobaczyłem test na fotopolis i wygląda to ciekawie, zwłaszcza szumy
    Jakaś puszka i jakieś szkło ale ciężkie jak cholera :P

  9. #9
    Zbanowany
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    na górce
    Posty
    361

    Domyślnie

    arseniq, fajnie, że tak zwracasz nam uwagę na produkty Leica, ale co z tego, że można poczytać recenzje i pooglądać zdjęcia, jak są w Polsce praktycznie niedostępne.
    M9 wciąż brak, podstawowych obiektywów też, a jak z X1, będzie na Święta ?

  10. #10

    Domyślnie

    Ponoć Leica jest w stanie sprostać wszystkim złożonym zamówieniom gdzieś w okolicach lutego 2010. Wiadomo, że priorytetem jest rynek japoński i amerykański, później pewnie przyjdzie czas na bogatszą część Azji i Europę Zachodnią, tak więc na kupno lejka 'z półki w polskim sklepie' (o ile w ogóle taki czas nadejdzie ) nie liczyłbym przed marcem/kwietniem 2010.
    Zresztą powstał całkiem dochodowy drugi rynek obrotu M9. Ken podawał linki do aukcji na ebayu (samemu też nie trudno znaleźć), na których szczęśliwi posiadacze emdziewiątek odsprzedają je napalonym bogaczom z $2000 zyskiem! Fajnie?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •