Może to nietypowe pytanie na forum Nikona. Myślę o zmianie D40x na coś lepszego/nowszego/ergonomicznego. Dotychczas myślałem o D90, teraz o K-x Pentaxa. Skłaniają mnie do tego sygnały o kiepskim serwisie Nikona (odpukać nie korzystałem), chęć spróbowania "innej stajni" i pozytywne opinie O K-x (równiez cena). Czy są na tym forum osoby mogące podzielić się doświadczeniami porównania obu systemów?
Szukaj





Skontaktuj się z nami