Mam takie pytanie,
Czy komuś z Was zdarzyło się, że karta CF się "rozdwoiła" - tzn. ten element z gniazdem wysunął się z plastikowej obudowy?
Od jakiegoś czas mój Sandisk (z dużą dozą prawd. oryginalny - kupiony od of. dystryb.) - się lekko rozjeżdża - całe gniazdo wychodzi na mm z obudowy i całe się rusza - jest to mocno wyczuwalne - obawiam się, że któregoś pięknego dnia wyciągając kartę z gniazda aparatu wyciągnę samą obudowę...
Ma ktoś doświadczenia z tym związane?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami