Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie D700 i DX mode??

    witam
    mam takie pytanko,ja w d700 wlączyc dx mode (o ile wogóle się da)??
    mam sigmę 30/1.4 hsm i chciałem ją sobie potestowac na D700 ale nie wiem ja to ugryzc.
    wydaje mi się że kiedyś widziałem taką opcję w menu ale teraz za cholerę nie wiem gdzie to może byc.

    Pozdrawiam i mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi
    Puszki ,szkła i inne duperele

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    A instrukcje zgubiles?

    Shooting menu-> Image Area -> Choose image area -> FX/DX

    Dla nienikkorow trzeba ustawiac recznie, dla nikkorow sam se sprawdzi jak mu dasz na auto (Auto DX Crop - on/off).

  3. #3

    Domyślnie

    Polacy nie gęsi chyba , nikony polski język znają

    Menu fotografowania ----> obszar zdjęcia
    Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    jestem w pracy i instrukcji ze sobą nie nosze
    widziasz ,20 minut grzebałem w menu i za cholerę tego nie znalazłem
    dzięki za szybką odpowiedz
    Puszki ,szkła i inne duperele

  5. #5

    Domyślnie

    Temat wyczerpany, wątek zamknięty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •