witam
mam takie pytanko,ja w d700 wlączyc dx mode (o ile wogóle się da)??
mam sigmę 30/1.4 hsm i chciałem ją sobie potestowac na D700 ale nie wiem ja to ugryzc.
wydaje mi się że kiedyś widziałem taką opcję w menu ale teraz za cholerę nie wiem gdzie to może byc.
Pozdrawiam i mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi
Szukaj




Skontaktuj się z nami