Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Ładowarka i aku do lampy

    No właśnie jaki zestaw np z Allegro jesteście w stanie polecić, a czego się wystrzegać oraz skąd biorą sie różnice w pojemnosciach akumlatorów i komu wierzyc

    Pytanie kieruję do użytkowników konkretnego zestawu. Moje załozenia idnosnie tego zestawu (ładowarka i 4*akumlatorki) to:

    - szybkie ładowanie max do 4 godzin
    - bezproblemowa obsługa i funkcjonalność
    - jakość/cena

    Dziękuję i zapraszam do dyskusji

  2. #2

    Domyślnie

    Mam ladowarke procesorowa MW9168GS + akumulatorki Forever 2500 photo.
    Teraz jak mialbym kupowac to kupilbym ladowarke , ktora laduje 1,2,3,4 akumulatorki i do tego kazdy roznej pojemnosci - czasem sa urzadzenia na 1 lub 3 akumulatorki albo chociazby lampa SB-800 majaca dodatkowy koszyczek na 5-ty akumulatorek.
    Nie pamietam symbolu ale sa na Allegro ponizej 100 pln.

  3. #3

    Domyślnie

    a jak faktycznie sprawuje się ta twoja ładowarka są z nią jakieś problemy? jak szybko naładuje ci akumlatorki?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie liczylem ile ale ostatnio robilem fotki z lampa , to po zrobieniu okolo 100 fotek mniej/wiecej tyle samo czasu ladowal sie akku z aparatu i te z lampy.
    Co do sprawnosci to sprawuje sie bardzo dobrze.

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar Jogi
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Yellowstone
    Posty
    238

    Domyślnie

    do lampy używam Energizerów 2500 i ostatnio próbowałem Maxcell 2700 i wydaje mi się, że jednak Energizer szybciej ładuje lampę. ( a w ogóle z akumulatorkami to jakaś dziwna sprawa, bo np. w termometrze elektronicznym już po dwóch dniach mam wskazanie rozładowanych baterii).
    Ładowarka musi być przede wszystkim procesorowa, ja kupiłem taką dużą, ale później żałowałem, bo czasem trzeba gdzieś też wyjechać i może przydałoby się podładować aku. Dlatego lepsza jest mała i od razu z kablem podłączeniowym do zapalniczki w samochodzie. Ale to takie praktyczne podejście. A najlepiej byłoby kupić taką, która ładuje w 15 minut, ale to kupa kasy.
    Nikon D200, D80, 17-55mm f/2.8G ED-IF AF-S DX, 70-200mm f/2.8G ED-IF AF-S VR, żartowałem

  6. #6

    Domyślnie

    Mam GP i Sanyo, zdecydowanie te drugie. ładowarka czteroprocesorowa z wyswietlaczem i diodami.Co prawda cześć diód juz siadła ale wyswietlacz i sygnalizacja dzwiekowa działa.Szybko ładuje,dobrze ładuje i dowolnosc pojemnosci i ilosci aku podczas ładowania. ładowarka działa w autku też. To czasem przydatne.

  7. #7

    Domyślnie

    U mnie lampa (niebawem lampy ) śmiga na akumulatorach GP (5x2000 lub 4x 2100) - bez problemu
    Ładowarka to GP power Bank Smart (4xAA/AAA) 4 kanały ładowania NiCd/NiMH - bardzo sobie chwalę, bardzo szybka!
    Galeria wspinaczkowa
    Sony A5100 | SEL1650 | Kiedyś: Nikon FX | N24/2.8 | N85/1.8D

  8. #8

    Domyślnie

    ja mam ładowarkę GP POWERBANK SMART 2 I AKU GP 2500X4 rewelacyjna ładowarka . polecam .
    http://www.powerbank.pl/pb.php?secti...ukty&produkt=7

  9. #9

    Domyślnie

    mam PowerBank V650C i 22 aku GP 2700
    http://www.powerbank.pl/pb.php?secti...ukty&produkt=6
    można dokupić (zrobić) kabel pod zapalniczke
    moje akumulatorki ładuje około 1.2h
    szybszych 15 minutowych niepolecam zbyt szybko niszczą aku.
    szukaj cztero kanałowych (możliwość ładowania 1,2,3,4 aku)
    pozdrawiam
    sprzęt mieszany ciągłe zmiany

  10. #10

    Domyślnie

    dostępna w mediamark z 4 aku
    sprzęt mieszany ciągłe zmiany

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •