Close

Strona 52 z 65 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 642
  1. #511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alarionn Zobacz posta
    zajrzę tam zatem, choć wydaje mi się, że w Łodzi lipa z tego typu sklepami. Skoro dałes już 1400 za ten swój Veris NET, to za 1800 miałbyś ergohuman;a, bo nie wiem skąd wziałeś te ponad 2k skoro na większości stron można go dostać za 1850 brutto. Oczywiście może Veris pasuje ci bardziej, ja jeszcze nie próbowałem, bardzo chciałbym porównać gdzieś Futurę, Ergomax flexi i zestawić to np. z ergohumanem i wtedy ew. podjąć decyzję... Zobaczymy w poniedziałek zatem.
    Jeszcze nie kupiłem, w mojej opcji wyszło ok 1460 i brak doprecyzowanej odpowiedzi o czas gwarancji, do tego 4 tygodnie czekania na krzesło. Fotel "typu" Ergohuman był, a cenę podał sprzedawca ponad 2k. W sumie warto iść, zorientować się co będzie najlepsze dla nas. Mi spodobało się to w Verisie, że oparcie ciśnie nas w plecy i pracuje z nami do "kąta ujemnego".


    Zastanawiam się czy jeszcze nie pojechać do Warszawy do Centrum Krzeseł, wybór pewnie mają większy, tyle że w sobotę nie pracują, a w tygodniu to dzień wolnego trzeba by brać.
    Ostatnio edytowane przez KaszaWspraju ; 11-09-2015 o 11:47

  2. #512

    Domyślnie

    no przejazd tam mógłby ułatwić wybór, ale mam ten sam kłopot, od 16:00 nie zdążę się tam dostać nawet gdybym jechał prosto z pracy.

    Pójdę w poniedziałek na tą drewnoską i jeszcze skoczę na łąkową do sklepu meblonet, bo sprzedawca powiedział, że mają w ofercie zamiennik Ergomax Flexi: Kalipso. Z jego relacji wynika, że to niemalże identyczne modele, więc przynajmniej usiądę i zobaczę jaka różnica między takim modelem za 500-600 zł, a takim ergohuman za 1800 i czy jest to warte takiej dopłaty...

    Gdyby ktoś z Łodzi miał jakieś komentarze, podzielcie się z nami tutaj

  3. #513

    Domyślnie

    Jak tam poszukiwania ?

  4. #514

    Domyślnie

    W robocie mam Ergohumana i wiedzialem, ze musze miec go w domu. W koncu kupilem. Ulga dla plecow niesamowita.
    A kazdy kto przyjdzie i siadze na nim mowi: alez wygodny fotel!
    Dopiero teraz zrozumialem, ze nie ma co zalowac kasy na siedzisko. Warte tych 1900 zl.

  5. #515
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alarionn Zobacz posta
    ergohuman za 1800 i czy jest to warte takiej dopłaty...
    Dla mnie z podkładka pod laptop to kompletny fotel do obróbki zdjęc. Czas na zakupy

  6. #516
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pomocnyPL Zobacz posta
    Yyyy, przepraszam, ale czy nie lepiej kupić fotel ProRace za 475 zł, a pozostałą kasę dołożyć do jakiejś używanej stacji roboczej z dobrym monitorkiem i profesjonalną kartą graficzną, na której można robić w prawie pełnym AdobeRGB?
    Na laptopku to chyba tak nie za bardzo.
    Z tego filmiku jaki oglądam o tym krześle to widzę że fotel można w każdym kierunku wyregulować. Natomiast ten ProRace chyba nie bardzo. Oczywiście laptop nie służy do obróbki zdjęć a raczej jako dodatkowy ekran gdzie siedzę i gapię się na fejsa i na forum nikona w miedzy czasie obrabiając zdjęcia.

  7. #517

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pomocnyPL Zobacz posta
    Yyyy, przepraszam, ale czy nie lepiej kupić fotel ProRace za 475 zł, a pozostałą kasę dołożyć do jakiejś używanej stacji roboczej z dobrym monitorkiem i profesjonalną kartą graficzną, na której można robić w prawie pełnym AdobeRGB?
    Na laptopku to chyba tak nie za bardzo.
    Yyyy, a nie lepiej kupic monitor za 200 zl, a za reszte fajne wedki? A moze zamiast dobrej stacji roboczej buty do biegania za 1000 zl? Co, buty za tysiaka? To juz lepiej kupic tramki i dolozyc reszte na rower...

  8. #518
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Yyyy, a nie lepiej kupic monitor za 200 zl, a za reszte fajne wedki? A moze zamiast dobrej stacji roboczej buty do biegania za 1000 zl? Co, buty za tysiaka? To juz lepiej kupic tramki i dolozyc reszte na rower...
    heheheh uwielbiam jak ktoś wie co najlepiej zrobić z moimi pieniędzmi
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 19-10-2015 o 21:08

  9. #519

    Domyślnie

    A może znacie jakieś miejsce, gdzie znajdę fotel Eago 058? Jedyny, znany mi sklep, oferujący ten fotel w sieci nie zna terminu ich powrotu do oferty.

  10. #520
    mojawola
    Gość

    Domyślnie

    Marka Ergomax jest najlepsza z najlepszych. Nie są to tanie rzeczy ale jeśli spędzasz 8h dziennie przed monitorem to warte swojej inwestycji

Strona 52 z 65 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •