Close

Strona 64 z 65 PierwszyPierwszy ... 145462636465 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 642
  1. #631

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Inna sprawa, że siedzenie po kilka godzin bez jakiejkolwiek przerwy, to samobójstwo dla kręgosłupa i wzroku.
    Tak, wiem. Zresztą – psychicznie nie wyrobiłbym siedzenia non-stop przez te 8-10-12 godzin. Tyle, że nawet z przerwami na gimnastykę, wyjście z psem, posiłek, czy jakiekolwiek inne przerwy, i tak jest to męczące głównie dla tyłka. Ostatnio nawet kupiłem sobie poduszkę żelową (Mesa Living), ale to nadal nic nie zmienia. Tyle tylko, że jest przewiewna, bo ma ażurową konstrukcję (taka kratownica), ale i tak zaczyna być czuć pośladki po około godzinie.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #632
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Stig, taka mała rada: przy wybieraniu fotela weź pod uwagę, że te same modele mogą mieć inną konstrukcję siedziska w zaleźności od tego czy są z siatki czy materiału. Wersja siatkowa fotela którego używam była dla mnie nieakceptowalna (gniótł mnie w udach), a wersja materiałowa jest wygodna (ma wgłębienia na nogi, których nie w wersji siatkowej. Więc jeśli przed zakupem nie będziesz miał okazji przymierzyć wersji siatkowej, tylko materiałową/silikonową/jakąś inną to upewnij się, że siedzisko ma identyczny kształt.

  3. #633
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    łooo, ale odkopię ale jak wróciłem na forum to czemu nie ja siedzę na RH Stolen Logic 400 HLN, kupiłem używkę ze sklepu zajmującego się odnawianiem takich krzeseł i powiem, że w życiu nie siedziałem na lepszym. Ilość konfiguracji, filmy instruktażowe pokazujące jak dostosować krzesło do swoich potrzeb, świetna jakość materiałów naprawdę robi wrażenie.
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  4. #634
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ile zapłaciłeś? I gdzie kupiłeś?

  5. #635
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Ile zapłaciłeś? I gdzie kupiłeś?
    4300 koron w Norwegii czyli jakieś 1800 pln na polskie. Mamy sklep, który od firm zmieniających wyposażenie biur odkupuje za grosze wszystko, później składa z 2-3 krzeseł jedno dobre i włala
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  6. #636
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    To raczej nie dostępne dla przeciętnego Kowalskiego.

  7. #637

    Domyślnie

    Ja pracuję około 8 h dziennie przed pc - mój fotek to ten zwykły domowy jaki jest odchylany fotel z zestawu mebli dołączony z sofą. No i podnóżek w postaci pufy do zmiany układu siedzenia a laptop na kolanach na podstawie lub stoliku. Od 20 lat podobnie siedzę i postawa prosta i zero zgrzytów.
    P510 / P1000 - choć to już przesada i szaleństwo. Serwis totemat.pl artykuły i filmy.

  8. #638

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomeh Zobacz posta
    Ja pracuję około 8 h dziennie przed pc - mój fotek to ten zwykły domowy jaki jest odchylany fotel z zestawu mebli dołączony z sofą. No i podnóżek w postaci pufy do zmiany układu siedzenia a laptop na kolanach na podstawie lub stoliku. Od 20 lat podobnie siedzę i postawa prosta i zero zgrzytów.
    Teraz też pracujesz slac posty gdzie się da

  9. #639

    Domyślnie

    Fakt, może kolega nowy próbuje wyrobić normę roczną?

  10. #640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Fakt, może kolega nowy próbuje wyrobić normę roczną?
    Gdzieniegdzie pracuje "na pusto" - nie wie, że posty w tych działach "nie liczą się do normy".

Strona 64 z 65 PierwszyPierwszy ... 145462636465 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •