Close

Strona 53 z 65 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 642
  1. #521
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    A w Krakowie jest jakaś szansa przymierzyć się do produktów z Ergomax?

  2. #522

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michal* Zobacz posta
    Wtopiłem ponad 2K PLN. I jestem w punkcie wyjścia, bo znowu potrzebuję krzesła. Jeśli macie jakieś dobre propozycje to będę wdzięczny. M-position wykluczam z góry, bo kosztuje ok 5K…
    Wszędzie w internecie widzę opinię tego michała, a jego filmik i konto na youtube nie istnieją. Wygląda to trochę na czarny PR konkurenta. Co o tym sądzicie? To jedyna aż tak negatywna opinia na temat Ergohuman w internecie, a mimo to strasznie mi zapadła w pamięć. W końcu to 1800 zł.

  3. #523

    Domyślnie

    Ja to widzę tak, że zawsze znajdziemy w sieci negatywne komentarze dotyczące różnych produktów. Zastanów się ile razy chciało ci się pisać pozytywne opinie o produktach, a ile razy gdy coś poszło nie tak miałeś ochotę podzielić się złą informacją ze znajomymi? Tak naprawdę to każdy produkt nie ważne czy dobry czy zły będzie miał te złe opinie. Różnica polega na tym, że dobry produkt będzie miał ich trochę mniej niż ten beznadziejny. Tylko skąd wiadomo ile to jest trochę mniej?
    Wracając do tematu to ja mam fotel Wau tylko że jest szary, ale też ma taką jakby gumę. Dobrze się na tym nawet siedzi ale w lecie trochę się człowiek bardziej na nim poci, niż na zwykłym fotelu. Po za tym nie mogę narzekać.

  4. #524

    Domyślnie

    Ciekawy dizajn ma ten fotel Wau!

    Ja byłem niedawno wypróbować Ergohuman w sklepie stacjonarnym. Na pierwszy rzut pupy wydawał się wybitnie wygodny. Mam tylko dziwne wrażenie, że podpórka lędźwiowa na maksymalnym ustawieniu jest trochę za nisko (mam ok. 182 cm wzrostu), ale może po prostu nie wiem gdzie są lędźwie. Z tego co wiem modelowym wzrostem dla tych foteli jest 180 cm (i mniej, oczywiście), ale dochodzą do tego jeszcze różnice w długości tułowia u poszczególnych ludzi. Myślę, że jeszcze kilka dni będę się torturował czytaniem opinii, a potem zamówię w jakimś sklepie, który ma możliwość zwrotu. Przez 10 dni powinienem rozwikłać, czy mi ten fotel pasuje.

  5. #525

    Domyślnie

    A ja *nie* polecę DX RACERa. W moim po ok 3 latach domowego użytkowania skończyło się siedzisko. "Producent" stwierdził, że nie ma możliwości zamówienia / zakupu dla wymiany tego elementu (chociaż chętnie bym zapłacił). Co gorsza konstrukcja siedziska uniemożliwia wymianę wkładu bez definitywnego rozprucia mocowania poszycia. Niestety nie ma możliwości zamówienia, co najwyżej można się samemu wozić do tapicera. Trochę to dziwi w przypadku foteli za ok. 1 kPLN zł.
    P.S. w firmie użytkujemy jakieś kosztujące ułamek ceny dx racera fotele i nie ma z nimi problemów.

  6. #526

    Domyślnie

    Chwilę temu w Agata Meble siedziałem na DX Racer różnej maści. Bardzo małe, do tego kubełkowe podniesienia na bokach - dla mnie jednak bez sensu. Dla szczupłych i niewielkich osób - może. Dla młodzieży bardziej niż dla dorosłych chyba.

  7. #527

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Chwilę temu w Agata Meble siedziałem na DX Racer różnej maści. Bardzo małe, do tego kubełkowe podniesienia na bokach - dla mnie jednak bez sensu. Dla szczupłych i niewielkich osób - może. Dla młodzieży bardziej niż dla dorosłych chyba.
    No to też zależy jakie ci dorośli mają gabaryty. Dla mnie DXRacer jest idealny, ale zdaję sobie sprawę, że facet o wzroście 195 cm i 110 kg, mógłby się w nim poczuć nieco klaustrofobicznie.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #528

    Domyślnie

    Jeśli dużo czasu spędzasz przed komputerem to powinieneś zakupić wygodny fotel, najlepiej regulowany i oprócz tego biurko dobrej wysokości. Najlepiej przejść się do sklepu z meblami, albo zamówić przez internet. Dobre miejsce do pracy, zapobiegnie problemom z kręgosłupem.
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 12-01-2016 o 20:44 Powód: spamowanie

  9. #529

    Domyślnie

    Hej, wybaczcie, jeśli pytania się pojawiły, ale jeszcze nie przejrzałem całych 53 stron (chociaż mam taki zamiar jeśli będzie trzeba). Planuję kupić sobie krzesło, a nie znam się na tym w ogóle. Pobuszowałem już trochę po necie, ale jestem chyba jeszcze bardziej zagubiony niż byłem - a że siedzę przy biurku naprawdę długo, to nie chciałbym kupić jakiegoś szmelcu.

    1) Pierwsza kwestia - mam 187 cm wzrostu, zakładam, że powinno to wpłynąć na wybór fotela. Mam po prostu szukać wyższych foteli? Jeśli tak, to czy ktoś byłby w stanie podać jakiś przedział ? Wagę mam prawidłową, coś między 80 a 85 kg.
    2) Do tego dużą zagwozdkę mam z tymi podpórkami lędźwiowymi. Na razie przymierzyłem tylko Markusa i siedziało mi się dziwnie z tą podpórką, ale nie wiem czy to nie przez to, że nie jestem do tego przyzwyczajony po prostu - w moim starym fotelu niczego takiego nie ma. PomocnyPL pisał parę stron temu, że "trzeba pójść, wypróbować i kupić ten, który najlepiej podpiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa" - ale jak to ocenić? Wiem, że to debilne pytanie, wybaczcie.
    3) Jeszcze w Markusie, co wynika z różnicy pomiędzy wersjami materiałowymi a skórzanymi, która jest lepsza?
    4) Dużo osób tutaj zachwalało Ergomaxy, ale drogie to-to :/ . Na początku zakładałem po prostu kilkaset złotych, gdyby różnica dla kręgosłupa byłaby znaczna to z 1000 byłbym w stanie wysupłać. Z tych Ergomaxów widzę Flexi Plus mogłoby być jeszcze w moim zasięgu.
    5) Oprócz Markusa i tego Ergomaxa zwróciłem uwagę na modele Veris-Net i Futura 4 S (przy tym zniechęca mnie to, co pisał o zużyciu Slavo, wolałbym coś na dłuższy okres). Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, jakie są między nimi różnice? W Markusie zachęca długa gwarancja, z innymi jest o tyle problem, że widziałem je tylko w necie i nie wiem, czy miałbym gdzie przymierzyć.
    6) Czy ktoś z Poznania mógłby doradzić jakiś sklep z dużym wyborem ?

    Z góry dzięki za pomoc.

    EDIT: Cholera, no i trafiłem też na takie opinie - zniechęcają do tego Ergomaxa Flexi :/
    Na pewno NIE POLECAM fotela ergomax flexi. Cena niby atrakcyjna (kupilem za 600zl), ale badziewie niewyobrazalne. http://www.ergomax.pl/strona/8-1-ergomax-flexi
    Opinie na temat foteli firmy ergomax sa chyba pisane na zamowienie + firma ma kilka sklepow udajacych konkurencje. Na flexi nie moge wysiedziec godziny, gdy na zwyklym marketowym krzesle potrafilem wysiedziec pol dnia.
    Ja używam od roku ergomax flexi plus na początku wydawało sie wygodnie..., ale o to lista MINUSÓW:
    *z czasem siatka na plecach minimalnie sie rozciagneła przez co pozycja nie jest juz taka wygodna
    *regulacja pod odcinek ledzwiowy jest za nisko( teoretycznie jest regulowane góra dół, ale działa to bezniadziejnie, opada)
    *regulowane pochylenie oparcia - duże odstępy blokad, brak mozliwosci dokladnego dopasowania pod siebie
    *przy moim wzroście 182-183cm przy prawidłowej pozycji przed komputerem gniecie mnie(nie wiem jak to nazwac) obramówka gdzie jest założona siatka na wysokości łopatek
    * w związku ze wzrostem(182cm) przy w.w. pozycji zagłówek nie da sie ustawic, jest za niski. Rozprostowanie go na maxa w góre daje tyle co nic, bo przy oparciu głowy oczy skierowane nie sa na wprost tylko w góre
    *podłokietniki niby regulowane...mam ustawione na maxa do góry i nadal sa za nisko

    Przy moim wzroście szczerze odradzam...fotel zrobiony na chinczyka, nie kupiłbym ponownie i Tobie tez odradzam !
    Ostatnio edytowane przez Larry2903 ; 13-01-2016 o 09:11

  10. #530

    Domyślnie

    Markus może być całkiem dobrym wyborem o ile pasuje do kształtu pleców. Miałem okazję go wypróbować i na pierwszy rzut oka wydawał się bardzo wygodny. Po paru godzinach doszedłem do wniosku, że podpórka lędźwiowa jest za nisko i niestety nie da się jej regulować. Skóra w tym krześle raczej będzie nieprzyjemna - albo zimna albo powodująca pocenie się latem.

    Chyba najlepszym rozwiązaniem jest nabycie krzesła gdzie wszystko jest w pełni regulowane ze szczegółnym uwzględnieniem wysokości podpórki lędźwiowej oraz jej głębokości. Zamówiłem do testów krzesło Profim Xenon 10SFL z podpórkami góra-dół. Aktualnie najniższa cena u salonach w woj. śląskim to 1200zł brutto. Myślałem też o wersji z siatką (Xenon Net), ale wydaje mi się, że siatka po pewnym czasie straci sprężystość a plecy mogą się zapadać. Mogę się jednak mylić w tym względzie. W ofercie Profimu i Bejtota jest kilka innych fajnych opcji: Profim Veris, Veris Net i Playa, Bejot Atria, Corr, Eleven, String, Vector. Ciekawy może być też Sitag Wave, ale też nieco droższy od Xenona. Chińskich wyrobów raczej bym nie ryzykował.

Strona 53 z 65 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •