Close

Strona 51 z 65 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 642
  1. #501

    Domyślnie

    Omijajcie krzesło Futura 4, mam je 3 lata. Na początku reklamowałem bo skrzypiało - trzeszczało ale odesłano je twierdząc że, wsio OK. Po wielu przygodach użytkowania (zacierało się przy obrocie ... ) ostatecznie coś pier... i siedziałem jak na łajbie w czasie sztormu. Odesłałem do CentrumKrzesel.pl i okalało się że, padł amortyzator i coś jeszcze . Koszt 150 zł z przesyłką w obie strony.
    Ostatnio edytowane przez jahu4 ; 03-09-2015 o 22:57

  2. #502

    Domyślnie

    Poczytałem troszkę o fotelach i w sumie najbardziej przypasował mi DXRacer (aktualnie DXSeat) ale do tej firmy która tym handluje to się ani dodzwonić nie idzie, ani na maile nie odpisują. Muszę więc wybrać coś innego w podobnych pieniądzach - co polecicie z dobrą ergonomią za rozsądną kasę?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #503

    Domyślnie

    Kupiłem w końcu Markusa z Ikei:
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70261150/


    Jedyny w zasadzie polecany fotel, który można było przymierzyć w Poznaniu. Za 499 zł bardzo stabilny, z podparciem lędźwi i zagłówkiem. Przy zablokowaniu oparcie stabilne, można je zablokować w pozycji 90 stopni, na czym mi zależało jak i zablokować pod innym wybranym kątem. Solidne podłokietniki, na pewni się nie powycierają czy poprują, jak w moich dotychczasowych fotelach.


    Nie polecam zaś DXRacer (aktualnie DXSeat). Zraziły mnie infantylne odpowiedzi na zadane pytania do dystrybutora. Na dodatek nie podają na stronie numeru telefonu, żeby można zadzwonić i po prostu spytać o towar. Nie wysyłają za pobraniem, strach pomyśleć, jak reagują na reklamacje.


    Również odradzam zakupy foteli w marketach, zwłaszcza tych w Jysku. Miałem już 4 sztuki (nie wiem, co mną kierowało, że zawsze tam kupowałem). Zdecydowana większość tych foteli ma niestabilny mechanizm tilt, przekrzywia się w prawą stronę przy oparciu pleców, a jeszcze bardziej przy odblokowaniu przechyłu do tyłu. Dwa z nich zaczęły się zamoistnie opuszczać w dół, jednemu urwały się podłokietniki, jeden w ciągu roku się tak rozlazł, że o oparciu pleców właściwie nie ma mowy na dodatek urwało mu się metalowe mocowanie przy teleskopie.


    Linki do tych foteli, których NIE POLECAM: http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe...-billum-czarne
    http://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe...odsborg-czarne
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #504

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Nie polecam zaś DXRacer (aktualnie DXSeat). Zraziły mnie infantylne odpowiedzi na zadane pytania do dystrybutora. Na dodatek nie podają na stronie numeru telefonu, żeby można zadzwonić i po prostu spytać o towar.
    Szkoda, że tak się u nich porobiło. Kupowałem fotel tej marki kilka miesięcy temu – właśnie bezpośrednio z ich strony. Raz, że dobra cena była, a dwa – dodzwoniłem się do nich od razu, e-mail z fakturą dotarł do mnie jeszcze w trakcie rozmowy telefonicznej. Naprawdę byłem pod wielkim wrażeniem poziomu obsługi. Sam fotel też polecam (seria D), chociaż widzę teraz na stronie, że wszystkie z tej serii są niedostępne. Ewidentnie coś niedobrego się dzieje z tą firmą. Pewnie ta zmiana nazwy/właściciela tak zadziałała.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #505

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Szkoda, że tak się u nich porobiło. Kupowałem fotel tej marki kilka miesięcy temu – właśnie bezpośrednio z ich strony. Raz, że dobra cena była, a dwa – dodzwoniłem się do nich od razu, e-mail z fakturą dotarł do mnie jeszcze w trakcie rozmowy telefonicznej. Naprawdę byłem pod wielkim wrażeniem poziomu obsługi. Sam fotel też polecam (seria D), chociaż widzę teraz na stronie, że wszystkie z tej serii są niedostępne. Ewidentnie coś niedobrego się dzieje z tą firmą. Pewnie ta zmiana nazwy/właściciela tak zadziałała.

    Dokładnie. Wszystkie stare fotele DXRacer są już niedostępne, na stronie jest odnośnik do nowej serii DXSeat.

    Moja korespondencja z nimi wyglądała następująco: Spytałem o dostępność fotela DXRacer Turbo 2 oraz o jego większy odpowiednik w nowej "kolekcji" DX Seat. Dostałem odpowiedź, że mam się zwrócić z tym zapytaniem do DXRacera (super, pytam o ich aktualną ofertę a oni mnie wysyłają na drzewo). Odpisując, że wygląda mi na to, że DXRacerto są oni (te same adresy, ta sama strona www) dostałem już odpowiedź konkretniejszą z linkiem do fotelu, tylko ten fotel wcale nie był większy (do 175cm). Więc ponownie odpisuję, że jest za mały ale, że znalazłem na ich stronie odpowiadający mi fotel i mam pytanie, jak się w nim montuje poduszki, bo nie ma żadnych "otworów" w oparciu a siedzisko jest z jakiejś ekoskóry. Odpisali, że w tym modelu poduszek się w ogóle nie mocuje. A na zdjęciu jak byk poduszka przy zagłówku

    Zrobili wszystko, żebym u nich nic nie kupił. Na dodatek napisali, że nie będą sprzedawali już na allegro, tylko wpłata na konto przy zakupie na stronie www. Tak to ja dziękuję
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #506

    Domyślnie

    Dxracer w Polsce to zawsze było "państwo w państwie", wejdzie na stronę dxracer w stanach - dziwnym trafem nawet niektóre fotele wyglądają inaczej mimo, że to niby ten sam model.

    Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
    12 14 28 35 85

  7. #507

    Domyślnie

    Hej wam

    Przeczytałem większość stron tego tematu, mam tylko 1 poważny mankament. Jest w Łodzi jakiś sklep gdzie można by większość tych foteli (np. Futura albo fotele ergomax) "wypróbować"? Próbowałem googlować, ale kiepsko mi to poszło, więc może jakiś Łodzianin doradzi jak on szukał?

    Póki co zaintersował mnie w sumie ERGOMAX FLEXI ale zastanwiam się ile on gorszy od Ergomax Ergohuman'a na przykład, a ile lepszy od dajmy na to Markusa z Ikeii? W trakcie lektury bardzo obiecująca zapowiadał się Dxracer, ale w tym starym wykonaniu. Teraz ta nowa seria jest super droga (żadnych tańszych za 1000 zł modeli nie ma) i w ogóle jakoś dziwnie to wszystko wygląda... Ktoś nawet pisał, że zarząd się zmienił i teraz już nie to samo co było kilka lat temu z poprzednimi modelami...

    Ktoś się może wypowiedzieć?

  8. #508

    Domyślnie

    Cześć wszystkim!
    Od jakiegoś czasu szukam krzesła dla siebie (ok 190cm), koniecznie z zagłówkiem i w miarę ergonomicznego w przedziale cenowym do ok +/-1000.
    Rozglądam się za różnymi fotelami, ale najbardziej chodzą mi po głowie:
    - Ergomax Flexi Plus - Jak z awaryjnością tego krzesła? Zagłówki albo podpórka ledźwiowa nie opada? Nadaje się dla wysokiej osoby?
    - Markus z Ikei - Czy gąbka w siedzisku nie ubija się zbyt szybko? Czy oparcie nie jest zbyt mocno odchylone do tylu, powodując niepoprawną (przygarbioną) pozycje siedzącą?
    - MODEL HN-5018
    - RACER EXCL+
    Niestety brak opini, ale wyglądają przyzwoicie.

    - DXRacer seria M - Z foteli DXRacera biorę pod uwagę wyłącznie fotele bez bocznych wypustek w siedzisku. Niestety od długiego czasu na stronie DXRacera nie widać tego fotela i w sumie nie wiem gdzie go jeszcze można zakupić.
    Co prawda firma DXseat sprzedaje podobny fotel, ale niestety po wyższej cenie i poza tym mam obawy co do jakości ich produktów, o czym między innymi można usłyszeć w tej recenzji.
    lub ze zdjęć z tej
    http://linustechtips.com/main/topic/...-series-chair/
    Nie wiem co się dzieje obecnie z firmą DXRacer, ale z pewnością DXseat to nie DXRacer.
    Przydałoby się jakieś porównanie obu marek.
    Jeśli miałby ktoś jakieś informacje na temat jakości DXseat lub gdzie można obecnie zakupić DXracera, byłbym wdzięczny.
    Czekam również na propozycję co do pozostałych wymienionych przeze mnie foteli.
    Ostatnio edytowane przez wladziu ; 10-09-2015 o 21:10

  9. #509

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alarionn Zobacz posta
    Hej wam

    Przeczytałem większość stron tego tematu, mam tylko 1 poważny mankament. Jest w Łodzi jakiś sklep gdzie można by większość tych foteli (np. Futura albo fotele ergomax) "wypróbować"? Próbowałem googlować, ale kiepsko mi to poszło, więc może jakiś Łodzianin doradzi jak on szukał?

    Póki co zaintersował mnie w sumie ERGOMAX FLEXI ale zastanwiam się ile on gorszy od Ergomax Ergohuman'a na przykład, a ile lepszy od dajmy na to Markusa z Ikeii? W trakcie lektury bardzo obiecująca zapowiadał się Dxracer, ale w tym starym wykonaniu. Teraz ta nowa seria jest super droga (żadnych tańszych za 1000 zł modeli nie ma) i w ogóle jakoś dziwnie to wszystko wygląda... Ktoś nawet pisał, że zarząd się zmienił i teraz już nie to samo co było kilka lat temu z poprzednimi modelami...

    Ktoś się może wypowiedzieć?
    Ja byłem na Drewnowskiej 16, na przeciwko Manufaktury. Wybór spory, ale nie mają wszystkiego np Ergo. Na poprzedniej stronie masz co tam "wysiedziałem".

  10. #510

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaszaWspraju Zobacz posta
    Ja byłem na Drewnowskiej 16, na przeciwko Manufaktury. Wybór spory, ale nie mają wszystkiego np Ergo. Na poprzedniej stronie masz co tam "wysiedziałem".
    zajrzę tam zatem, choć wydaje mi się, że w Łodzi lipa z tego typu sklepami. Skoro dałes już 1400 za ten swój Veris NET, to za 1800 miałbyś ergohuman;a, bo nie wiem skąd wziałeś te ponad 2k skoro na większości stron można go dostać za 1850 brutto. Oczywiście może Veris pasuje ci bardziej, ja jeszcze nie próbowałem, bardzo chciałbym porównać gdzieś Futurę, Ergomax flexi i zestawić to np. z ergohumanem i wtedy ew. podjąć decyzję... Zobaczymy w poniedziałek zatem.

Strona 51 z 65 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •