Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Wink Kto z nas pracuje na ul.Postępu?

    Mam dość nietypowe pytanko (a może i typowe). Czy jest ktoś na forum (stawiam swoje puszki, że jest), kto pracuje w serwisie Nikona na ul. Postępu? Ciekawe, czy znadą się odważni (bo w sumie wtedy zacznie się gradobicie pytań) i się ujawnią
    Chodzi mi oczywiście o serwisantów, a nie o sekretarki, sprzątaczki, księgowe, prezesów, adwokatów i innych małoznaczących pracowników (w przypadku serwisu)
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  2. #2

    Domyślnie

    Czyli tych, których na golasa w środku nocy po lesie można by przegonić Ja też obstawiam że takowi tu są..

  3. #3

    Domyślnie

    Swego czasu pewien nieszczęsny serwisant się tu ujawnił - no więc po nim nikt więcej tego błędu nie popełnił

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Swego czasu pewien nieszczęsny serwisant się tu ujawnił


    zaraz po tym fakcie zostal objety programem ochrony swiadkow...

  5. #5

    Domyślnie

    Hjehje
    Ale zawsze można napisać: Mój kolega pracuje i powiedział mi że... (i tu wstawić historie niestworzone)
    Myślę, że nie ma się czego obwawiać. Poprostu niektórzy pewnie mieliby kilka pytań natury technicznej (żeby nie zawracać głowy serwisowi pierdołami).
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  6. #6

    Domyślnie

    Skończyłoby się linczem - straszne
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    Poprostu niektórzy pewnie mieliby kilka pytań natury technicznej (żeby nie zawracać głowy serwisowi pierdołami).
    Trzeba mieć skłonności autodestrukcyjne, żeby dzielić się wiedzą z której się żyje (zwłaszcza za free) lub nie mieć rodziny na utrzymaniu.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Trzeba mieć skłonności autodestrukcyjne, żeby dzielić się wiedzą z której się żyje (zwłaszcza za free) lub nie mieć rodziny na utrzymaniu.
    W takim razie wszyscy którzy żyją tu ze zdjęć powinni przestać się wypowiadać. No bo po co sobie konkurencję robić, nie?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Trzeba mieć skłonności autodestrukcyjne, żeby dzielić się wiedzą z której się żyje (zwłaszcza za free) lub nie mieć rodziny na utrzymaniu.
    Hm... Też prawda.
    Właśnie zawsze mnie ciekawiły te porady i tutki ślubne i inne na naszym forum. Pewnie to wszystko to podpucha, żeby robić brzydkie zdjęcia Przecież nikt nie będzie sobie konkurencji hodował.
    Te szkolenia i kursy platne to pewnie też pic na wodę...

    Są ludzie i materialiści
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    Hm... Też prawda.
    Właśnie zawsze mnie ciekawiły te porady i tutki ślubne i inne na naszym forum. Pewnie to wszystko to podpucha, żeby robić brzydkie zdjęcia Przecież nikt nie będzie sobie konkurencji hodował.

    Te szkolenia i kursy platne to pewnie też pic na wodę...


    Ludzie muszą z czegoś żyć. Jeśli nie są w stanie wyżyć ze świadczenia usług ( zbyt duża konkurencja, a co za tym idzie spadek cen), to biorą się za organizację szkoleń. Prosty rachunek ekonomiczny. Lepiej handlować, niż produkować (patrz stocki).
    Nie ja wymysliłem, że zawsze lepszy byle jaki handel, niż kiepska robota. Szkolenia to złoty interes w każdej branży.

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    Są ludzie i materialiści
    Raczej zawodowcy i amatorzy.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •