Close

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 109
  1. #41
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Jesli mozna - ja też wchodze w to, pisalem to juz tamtym wątku kolegi Światło o "artyźmie"
    Ja zapraszam, najwyżej się przesunę jak będzie za ciasno. Ale wszystko zależy od kolegi Kierownika...

  2. #42

    Domyślnie

    Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko to możemy otworzyć listę jak to miało miejsce w przypadku "Złotej polskiej jesieni". Znając życie to i tak 50% nie przyśle zdjęcia choć termin realizacji jest długi. Co Wy na to?
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  3. #43

    Domyślnie

    Ja tam uważam, że im więcej uczestników tym lepiej. Nie powinno się nikomu zabraniać występu bo to cenne doświadczenie, zmuszające do myślenia i poszukiwań.

  4. #44
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tormentol Zobacz posta
    Ja tam uważam, że im więcej uczestników tym lepiej. Nie powinno się nikomu zabraniać występu bo to cenne doświadczenie, zmuszające do myślenia i poszukiwań.
    To prawda.
    Jeśli chodzi o głosowanie, to bardzo nie lubię jak publicznie się podaje ilość głosów na każdą pracę. Tak samo jak za mojego dzieciństwa były wybieranki do drużyn piłkarskich gdzie dwóch chłopaków-kapitanów wybierało po jednym od najlepszego do najgorszego. Wyobraź sobie wtedy samopoczucie tego na końcu.
    Albo tak samo jak czasami na koloniach były takie akcje żeby dawać cukierki swoim ulubionym kolegom. Wtedy jak się czuł ten kto nie dostał żadnego cukierka?
    Wolałbym tak, że ogłasza się jedynie zwycięzcę, ale nie podaje się ani dalszej kolejności, ani ilości głosów. Wtedy zwycięzca ma swój moment chwały, ale i inni się czują dowartościowani bo mogą sobie wyobrazić że każdy inny zajął drugie miejsce.
    Taka nasza mała polityczna poprawność. Można złorzeczyć na polityczną poprawność, ale niektóre jej aspekty mają jednak swój sens...
    Ostatnio edytowane przez swiatlo ; 06-11-2009 o 03:12

  5. #45

    Domyślnie

    Hm, ja tam osobiście wolałbym widzieć skalę swojej porażki Wtedy dopiero widzę ile jeszcze do zrobienia mam w tej dziedzinie, w końcu po to stanąłem w bój, żeby porównac swoje prace z innymi
    A co otwartej listy - jestem za. Moim zdaniem to szansa na pokazanie większej ilości prac, co za tym idize i sposobu patrzenia na tak ciekawe zadanie przez Autorów.
    zdjęcie życia jeszcze przede mną

  6. #46

    Domyślnie

    Ja też chciałbym się dopisać jeśli jednak lista by "się otworzyła" Na "złotą polską..." nie zdążyłem się zapisać to może teraz się uda .

    pozdrawiam
    D7200 | T11-20 2.8 | S10-20 4-5.6 | N50 1.8 | F85 1.4 | CZJ180 2.8 | sb-600 | ex-650+bh02

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Co Wy na to?
    Nie ma problemu. Szczerze mówiąc wolę być dwudziesty z czterdziestu niż trzeci na trzech.
    Ostatnio edytowane przez Nikonozaur ; 06-11-2009 o 18:27
    LED ZEPPELIN

  8. #48
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Nie ma problemu. Szczerze mówiąc wolę być dwudziesty z czterdziestu niż trzeci na trzech.
    Nie wiem jakie mam uprawnienia jako autor pomysłu, ale jeśli mógłbym mieć coś do powiedzenia, to bym prosił aby po głosowaniu podać tylko zwycięzcę.
    Ale jak się nie da bo regulamin nie pozwala, to trudno się mówi...

  9. #49

    Domyślnie

    Brzmi interesująco!
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  10. #50

    Domyślnie

    Podejrzewam że da się zrobić. Najlepiej pytać elixa albo kogoś z zielonych bo ja to za krótki jestem żeby się wypowiadać
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •