Close

Strona 49 z 101 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1007
  1. #481
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2012
    Miasto
    Horní Slezsko
    Posty
    80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    wasilewk to co napisałeś moim zdaniem nie ma większego sensu. Kierownik jest od tego aby poprawiać system pracy ludzi , zarządzać ich czasem pracy, aby był efektywnie wykorzystywany. Jeśli coś nie funkcjonuje i rzutuje to na wizerunek firmy i trwa to długo pomimo działań naprawczych to kierownik do wymiany. Kierownik jest od tego i ma za to płacone aby wszystko chodziło jak w zegarku. Inne serwisy takich problemów jak serwis Nikona nie mają.
    Nie znam nikogo w serwisie nikona, i nikogo nie bronię, ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz choćbyś kierowników wymieniał jak rękawiczki. Znając polskie realia, w ciemno mogę się założyć że serwis działa na zasadzie: min. kosztów max. wykonu, a najlepiej gdyby tak zatrudniać w serwisie tylko jednego pracownika, rencistę z 2-gą grupą inwalidzką, oczywiście na umowę o dzieło. I nie sądzę by w tej materii kierownik, czy pracownik miał cokolwiek do powiedzenia. Cóż takie czasy. Obyśmy doczekali lepszych.
    P.S.
    Inne serwisy mają problemy, i to takie że te o których tu piszemy to naprawdę przysłowiowy "pikuś"
    Pozdrawiam!

  2. #482

    Domyślnie

    Może ktoś miał podobny problem?
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=233820
    D80 + 50 1.8D + 18-55 + 18-200VR

  3. #483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Ja korzystałem z tego serwisu kilka razy. Podczas regulacji AF z 50-ką to nawet trzy razy mi to poprawiali i w końcu było ok. (po prostu miałem dość wygórowane wymagania: co innego trafianie w warunkach laboratoryjnych a co innego podczas sesji zdjęciowej na dworze). Ostatni aparat naprawiali 2 dni - ale obydwie strony już wiedziały o co biega.

    Taka moja uwaga: ci, co tak bardzo narzekają, mogliby w wyobraźni zamienić się miejscami z kierownikiem serwisu na Łopuszańskiej i spróbować sobie rozwiązać kilka problemów w polskich warunkach.

    Pzdr.
    tysiące przedsiębiorców codziennie w realu a nie w wyobraźni rozwiązuje "kilka" problemów w polskich warunkach... nie mieszkamy w ugandzie więc bez takich proszę... jak się chce to się da

    serwis odesłał mi aparat nie naprawiając jednej z usterek wymienionych w formularzu a przy okazji gubiąc moją muszlę oczną... żal!
    takie rzeczy psują marce opinie a szkoda.

    ponawiam pytanie: czy znacie jakiś niezależny DOBRY serwis w PL który zajmuje się także nikonami? bo na pewno więcej na pogwarancyjna naprawę nie wyślę sprzętu do autoryzowanego serwisu Nikona...

  4. #484

    Domyślnie

    Witam,

    NIKON d700. Aparat do momentu oddania do serwisu nie sprawiał najmniejszych problemów, zaczął zachowywać się w ten sposób zaraz po odebraniu z serwisu gdzie został wymieniony proforma bo podobno pojawiały sie błędy w diagnostyce ,mechanizm naciągu migawki. Zostałem również poinformowany zapewniony że nigdzie indziej nie pojawiały się błędy i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Tymczasem po serwisie po jednym zleceniu aparat odmówił posłuszeństwa nie dając wcześniej żadnych sygnałów ostrzegawczych. Okazało sie że wysiadł system Wybierania migawki. Poprzednio zapłaciłem 900zł i po tej naprawie musiałem zapłacic kolenje 400 to tak z grubsza.
    I na nic rozmowy z kierownikiem mieli to gdzies

  5. #485

    Domyślnie

    a jak jest z tą gwarancją nikona ?

    kupiłem 5100 i mam napisane na kartonie 1 rok gwarancji 1 rok wsparcia
    o co chodzi ?

  6. #486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adamo76 Zobacz posta
    a jak jest z tą gwarancją nikona ?

    kupiłem 5100 i mam napisane na kartonie 1 rok gwarancji 1 rok wsparcia
    o co chodzi ?
    Przez dodatkowy rok wspierają Cię bardzo w tym, byś nie zawracał im głowy.

    Nie mogłem się powstrzymać.

  7. #487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adamo76 Zobacz posta
    a jak jest z tą gwarancją nikona ?
    kupiłem 5100 i mam napisane na kartonie 1 rok gwarancji 1 rok wsparcia
    o co chodzi ?
    Co po tej 2 letniej gwarancji jak serwis to jedna wielka lipa.
    Do Canona oddawałem sprzęt dwa razy wszystko zrobili super.
    W Nikonie to czysta loteria.
    Tylko jedno jest pewne sprzęt zostanie "poddany długotrwałym testom"
    Tak zawsze piszą.

  8. #488

    Domyślnie

    Ja ostatnio czekałem na "naprawę" 70-300 (wysłałem na czyszczenie ) jedyne 46 dni.
    Prawdopodobnie moim błędem było to że podczas rozmowy z osobą z NPSu odpowiedzialną za kontakt użytkowników NPSu z serwisem wspomniałem o tym że być może wystarczy odrobina dobrej woli i chęci żeby nie czekać na samą ekspertyzę 2-3 tygodni

    Kilka słów o zaistaniałej sytuacji napisałem tu: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

  9. #489

    Domyślnie

    Rozdział 1. Wysyłka.
    Cześć wszystkim.
    Serwisowanie sprzętu prędzej lub później dotknie każdego, więc postanowiłem podzielić się swoim aktualnym doświadczeniem.
    Moje D800 ma od nowości FF i dawałem sobie z tym radę regulacją ustawień wszystkich obiektywów, wszystkie na -20. Tuż po upływie 1 roku gwarancji zauważyłem, że gniazdo 10-pinowe się zapadło ! Podłączałem do niego wężyk spustowy. Nic nowego, bo wężyki podłączałem do F100, D200, D700, więc raczej wiem jak to robić Pogooglowałem i okazało się, że ta przypadłość zdarza się w D800 i to nawet w nowych!
    Aparat wciąż jest na dodatkowym roku ochrony, więc nadarzyła się odpowiednia okazja, żeby go wysłać do naprawy i zlecić też kalibrację ostrzenia. Spakowałem body + przykładowe 50mm i zestaw pojechał kurierem do Warszawy. Serwis dostał sprzęt w czwartek i do dzisiaj, czyli do wtorku była cisza. Nic. Żadnego meila, telefonu.
    Sam zadzwoniłem do serwisu i... UWAGA... dodzwoniłem się od razu, praktycznie bez czekania Po krótkiej rozmowie z uprzejmym panem dowiedziałem się, że źle wpisano moje nazwisko i dlatego nie dostałem żadnej informacji o statusie naprawy. Dostałem telefonicznie numerki i pełen niepokoju czekam na dalszy rozwój wypadków...
    cdn.

  10. #490

    Domyślnie

    Nikon D7100 wysłany w poniedziałek dn 23.09 dotarł dnia kolejnego. Do czwartku żadnej informacji ani na maila ani telefonicznie, więc zadzwoniłem dzisiaj, mój rozmówca nie krył zdziwienia że nie dostałem żadnej informacji zwrotnej, o przyjęciu sprzętu, próbował mi wmówić iz nie wpisałem maila, mam potwierdzenie zdjęć które zrobiłem tuz przed wysyłką. Podał mój id i numer zgłoszenia, loguje się a tam jak byk jest napisane i tu cytat : SPRZĘT OCZEKUJE NA NAPRAWĘ...
    Ludzie to jest serwis ? Do tej pory nie otrzymałem żadnego maila nic.Czekam z niecierpliwością na dalsze losy naprawy, coś mi się wydaje że nie będą kolorowe. Pozdrawiam

Strona 49 z 101 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •