Close

Strona 4 z 101 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1007
  1. #31

    Domyślnie

    Regulacja AF-Sa w 17-55G.
    Obiektyw 8 (wtorek) czerwca "ląduje" na Postępu.
    Jednak dopiero 9 czerwca obiektyw jest rozpakowany i trafia do systemu.
    15 czerwca (wtorek) otrzymuje kosztorys naprawy drogą elektroniczną.
    22 czerwca (wtorek) telefon iż obiektyw jest naprawiony ale wyślą go już następnego dnia bo jest późno i rzeczywiście było po 17.00.
    24 czerwca obiektyw jest u mnie.
    Ogólne wrażenie bardzo dobre.
    Kontakt telefoniczny bez większych problemów, najdłużej czekałem góra 15 minut na połączenie.
    Obiektyw odesłany czyściutki, pierścienie chodzą jak w nówce.
    Paczka dobrze zabezpieczona.
    I co najważniejsze obiektyw ostrzy jak należy.
    Polecam.
    D700 + N50 f1.4G / N105VR Micro f/2.8G / Tokina 400 AT-X f/5,6 / N28-105D

  2. #32

    Domyślnie

    Po licznych i wieloletnich doświadczeniach muszę napisać, że ogólnie się poprawiło. Ostatni kontakt przed "aferą" ze serwisem miałem trzy lata temu i obsługa była tak żenująca, że nawet nie chciałoby mi się tego opisywać. W tym roku wysłałem na Postępu Coolsscana i Nikkora 80-200/2,8 AF. Może na piątkę jeszcze nie zasłużyli ale na pewno na mocne 3,5 . Co by nie powiedzieć, to idę o zakład, że to zasługa naszego "buntu". Idzie ku lepszemu. Choć mogliby jeszcze skrócić czas i... obniżyć ceny
    NIKON forever

  3. #33

    Domyślnie

    Ja tez chcialbym dodac swoje spostrzezenia.
    Dzisiaj bylem oddac body do kalibracj.
    Byla kolejka wiec mialem chwile czasu zeby przyjrzec sie obsludze.
    I musz przyznac (ku zdziwieniu) ze bylo bardzo milo i przyjemnie - jezeli chodzi o sama obsluge.
    Pan byl mily i wszystko ladnie wyjasnial - nawet wiecej niz ludziska chcieli.
    Nie moge powiedziec jak bylo wczesniej ale dzisiaj bylo OK.
    Rowniez terminy jakie slyszlaem to w wiekszosci bylo 48 godzin.
    Co do mojej kalibracji info zwrotne bylo ze w granicach 1 tygodnia-1,5-ra
    No i mi Pan ladnie wyjasnil ze obiektywy AF sie nie kalibruje - co bylem zaskoczony bo nie wiedzialem.
    Ogolnie wrazenie bylo bardzo pozytywne.
    Zaobaczymy jak body wroci z kalibracji
    Nikus DeTrzysta'S i szklarnia z owocami Sigmusia i Nikusia oraz malutkiej Tokinki - do tego blyszczyk na 9setce

  4. #34

    Domyślnie

    Update: Po 2 dniach od zlozenia - status realizacji na zleceniu: "Twoja naprawa jest trakcie realizacji" - czyli aparat dosatl sie do serwisanta - hmmm - jak narazie super czas.
    Nikus DeTrzysta'S i szklarnia z owocami Sigmusia i Nikusia oraz malutkiej Tokinki - do tego blyszczyk na 9setce

  5. #35

    Domyślnie

    Update: Jestem pod wrazeniem - 3 dni i odebralem aparat. robiac z reki widze ze ostrzy ale finalnie potwierdze dopiero jutro badz w sobote jak wrzuce go na statyw i zrobie testowke z tablica.
    Ale fakt - 3 dni od zaniesienia - odbior. Jak narazie nie moge zlego slowa powiedziec. Aaaa wymienili mi styki komunikacji z obiektywem- hmm jestem ciekaw czy to byla tego wina - pewnie tak
    Nikus DeTrzysta'S i szklarnia z owocami Sigmusia i Nikusia oraz malutkiej Tokinki - do tego blyszczyk na 9setce

  6. #36

    Domyślnie

    Update: Niestety przechwalilem. Tzn w sprawie czasu reakcji i naprawy to sa bardzo szybcy i tutaj Ok. Jednakze dzisiaj wzialem na warsztat obiektywy na statyw i testy FF/BF - niestety nadal jest na obiektywach AF - moze nawet ciut wiekszy FF. Czyli w poniedzialek body laduje zpowrotem w serwisie ;(
    Nikus DeTrzysta'S i szklarnia z owocami Sigmusia i Nikusia oraz malutkiej Tokinki - do tego blyszczyk na 9setce

  7. #37

    Domyślnie

    Też dodam swoje 3 grosze. Rok temu oddawałem wysłużone już D100 do kalibracji AF. kalibracja trwała ok 3 tyg, na fakturze czas robocizny - 15min. "No nie źle" - pomyślałem - aparat leżał 3 tyg żeby poświecić mu 15min. ale fakt - ostrzył idealnie. kilka tygodni temu druga puszka poleciała do kalibracji. Zawiozłem body w piątek tuż przed 18.00, w poniedziałek ok 10.00 dostałem telefon z serwisu z wyceną (ech.... chcieli mi wcisnąć nowe gumy za prawie 400zl - podziękowałem, na kalibracje oczywiście się zgodziłem), po potwierdzeniu powiedzieli że za 3h mogę przyjechać po aparat. Po poprzednich przygodachD100, sb-900 czas oczekiwania 6 tygodni , obiektyw 18-70 7 tygodni) to ja doznałem szoku........

  8. #38
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Przeciszów k/Oświęcimia
    Posty
    3

    Red face

    Witam,
    wysłałem do serwisu moje D5000 z wadą fabryczną układu zasilania 21 lipca a dzisiaj 28 lipca mam go już w domu i pstrykam. Całość śledziłem w sieci dla mnie OK. Mam nadzieję ,że jak coś jeszcze mi się stanie to też bedzie tak miło.

  9. #39

    Domyślnie

    We wtorek, 27 lipca wysłałem maila z pytaniem do serwisu nikona - service@nikon.pl - i do dziś (czwartek, 29.07) nie mam odpowiedzi. Długo idzie ta elektroniczna poczta...
    N

  10. #40

    Domyślnie

    nadal brak odpowiedzi, więc dziś ponowiłem pytanie drogą mailową...
    N

Strona 4 z 101 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •