Close

Strona 3 z 101 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1007
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bobsky Zobacz posta
    mój pierwzy kontakt z serwisem, a raczej infolinią. Po wybraniu numeru słyszę w słuchawce: "infolinia , wybierz dwa".
    Wciskam dwójkę, a w słuchawce słyszę: "dokonano niewłaściwego wyboru". Nawet nie wiem jak to skomentować....
    wysłałem maila - zadzwonili do mnie z serwisu w ciągu dwóch godzin.... Aparat wysyłam jutro. Zobaczymy co dalej
    bobsky D7000

  2. #22

    Domyślnie serwis NIKON

    wczoraj przyszedł list z informacją, że otrzymali aparat. Serwis mimochodem poinformował też, że naprawa może się przedłużyć, jeśli będa sprowadzać części zza granicy. Cóż czekam grzeznie dalej.
    bobsky D7000

  3. #23

    Domyślnie

    Miałem tylko raz styczność z serwisem Nikon Polska i przyznaję, że również mile się zaskoczyłem - od dnia wysyłki do otrzymania naprawionego obiektywu minął dokładnie tydzięń. (naprawa gwarancyjna)

  4. #24

    Domyślnie

    Wielki pozytyw dla serwisu, aparat z poważna awaria wysłany do naprawy w pn w piatek u mnie spowrotem naprawiony. Cały czas dobry kontakt i wzorowa obsługa. Jednym słowem: zmiany.

  5. #25

    Domyślnie

    Podziękowanie dla serwisu Nikon Polska, dobry kontakt, szybka naprawa! (body + obiektyw, czwartek wysyłka w środę odebrałem po naprawie),
    pozdrawiam DR
    FX

  6. #26

    Domyślnie

    wkurzony zadzwoniłem właśnie do serwisu, bo aparatu ciągle nie ma. Od tygodnia sprzęt wisi na statusie "W TRAKCIE NAPRAWY" Minął miesiąc od wysyłki. I zastanawiam się - czy to NIKON tak się psuje, że serwis ma pełne półki roboty, czy może SERWIS ma to w d***e?
    bobsky D7000

  7. #27

    Domyślnie

    taa.... jakie tam zmiany 31.03.2010 dostałem aparat. W serwisie leżał ponad miesiąc. Czyli ten serwis to żaden wunder. Moim zdaniem brak organizacji.
    bobsky D7000

  8. #28

    Domyślnie

    Sorry, ale miesiąc to i tak nie jest najgorzej.
    Mi się nawet wydaje, że to całkiem dobry czas.

  9. #29

    Domyślnie

    Co prawda nie mogę się wypowiedzieć w kwestii naprawy ale napisałem do serwisu nikona pytanie o możliwość zakupu gumki pod kciuk oraz gumek zaślepiających gniazda do D80.
    Cała sytuacja miała miejsce kilka dni temu email z pytaniem wysłałem o 13:48 kilka minut później zadzwonił do mnie Pan Łukasz S. i poprosił o podanie adresu zamieszkania który był niezbędny do przygotowania kosztorysu, kosztorys dotarł o godz.14:34 mailem na który od razu odpowiedziałem potwierdzając chęć zakupu, godz.16:35 mail od P.Katarzyny M. potwierdzający realizację zamówienia z pytaniem którą opcję wysyłki wybieram (dhl lub poczta) odpowiadam o 17:14 po czym o godz 18:11 że przesyłka jest już przygotowana do wysyłki. Cała sytuacja miała miejsce w piątek a we wtorek gumki były już u mnie.
    Jak dla mnie to bardzo szybka i rewelacyjna obsługa, ale żeby nie było za różowo to jedynym minusem był fakt że kosztorys zawierał również koszt robocizny w kwocie 19 zł brutto który musiałem zapłacić, ale to było do przeżycia
    Nikon D70s + Nikon D80 + Nikkor 18-200VR + Nikkor 50/1.4 + Nikkor 18-135 + SB 800

  10. #30

    Domyślnie

    witam,

    oddałem swóje body d80 do czyszczenia matrycy gdy zauważyłem na f12 f13 jakieś dziwne plamy.

    aparat został wyczyszczony, dodatkowo sprawdzony + sprawdzili mi od razu obiektyw chociaż o to nie prosiłem.

    Po 4 latach użytkowania i pierwszą wizytą w serwisie muszę powiedzieć że było bardzo miło.

    w środę zostawiłem zestaw, a w piątek już miałem do odebrania.

    generalnie jestem zadowolony może tylko więcej uśmiechu dla klienta.
    N I K O N i zabawki

Strona 3 z 101 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •