wiem, że te aparaty są dość porównywalne (cenowo)... d70 jest znacznie szybszy, ale za to plastikowy.
chciałbym dowiedzieć się od Was co sądzicie porównując te 2 body.
Jak dla mnie za cononem mocno przemawia budowa.. ale nie fociłem nim więc nie wiem czego mogłbym się spodziewać porownując go do d70 pod kątemjakości obrazu (kolorki).
Wizjera tez nie widziałem w 10d ale domyslam sie ze moze byc wiekszy niz w d70 (bo mniejszego zrobic sie juz chyba nie da)
sklaniałbym sie za nikonem ze względu na pomiar swiatla no i dlatego ze mam juz obiektyw.. ale lubie pancerne rzeczy i dlatego spodobał mi się ten canon.
Co Wy na to?
pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami