....buziaki![]()
Szukaj
....buziaki![]()
D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P
Drapieżne. Podoba się.
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
bardzo bardzo podoba się!
Jest naprawdę dobrze, a do tego podoba się![]()
Świetna modelka, spojrzenie, kadr.
Dłoń przyciąga bardzo moją uwagę wolałbym ją troszkę ciemniej.
Ale to ja
Pozdrawiam.
super fotka..![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
jak dla mnie to szkoda zaslonietego oczka, ale podoba sie
D700 +mb-d10 | D300 | D80 +mb-d80 | n24-70/2.8 | n85/1.8 | n70-300 VR | n18-135| sb900 +Pro flash bracket | 3x sb600 +dyf. lightsphere || Manfrotto190xprob & 804rc2||
Piękne BW bez nadmiernych kontrastów. Lubię piękne kobiety w swetrach![]()
Przepiękne zdjęcie.
Szkoda zasłonietego oczka, ale nic tam. Bardzo się podoba
Jestem na Tak.
instagram.com/darkroomnightlife
Skontaktuj się z nami