Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21

    Domyślnie

    czy to zazdrosc w ludziach siedzi czy co? koles zapytal sie o wybor gruszki to go zjechali ze chce kupic gruszke za ~50PLN, a co to do cholery kogo obchodzi, nawet jesli mialby za nia wydac 200PLN to jest tylko i wylacznie jego sprawa

    zeby nie bylo OT:
    ja mam aa1900 i na prawde polecam, tej drugiej nie mialem w reku
    zaby bylo smieszniej kupilem ja w jessops'ie jako gruszke noname - zanosze do domu a to Giottos
    Ostatnio edytowane przez GeparD ; 03-11-2009 o 05:15
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  2. #22

    Domyślnie

    A ja mam taką:
    http://www.infoto.pl/pl/Products/813...koncowka/Show/

    Jest naprawdę bardzo dobra.
    Próbowałem już gruszkę z apteki (i to taką naprawdę wielką), ale ta zaworowa daje dużo lepsze efekty.
    Duża gruszka jest niewygodna w stosowaniu.
    Nie mieści się w dłoni, a przy naciskaniu "lata" w różne strony.
    Ta mała gruszka jest idealna, daje równie mocny podmuch co wielkie gruchy, a jej noszenie w plecaku nie jest tak uciążliwe, bo zajmuje dużo mniej miejsca.

  3. #23

    Domyślnie

    mini21, przy wejsciu na podana przez ciebie strone, awast mi wrzeszczy o trojanie...
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  4. #24

    Domyślnie

    heh, to dziwne. Ich link jest na górze na str. głównej.

  5. #25

    Domyślnie

    3,99 - apteka - bez talku - dla dziecka -też działa
    Tutaj jest... podpis

  6. #26

    Domyślnie

    ja mam rocketa z pierwszego linku z czerwona koncowka (teraz robia o rozmiar wieksze, ale moj jest wystarczajacy) i bardzo sobie chwale, lenspen tez mam, (poddalem sie po zakupie 14-24) i uzywam bardzo namietnie.
    Andrzej

  7. #27

    Domyślnie

    dzisiaj dotarła paczuszka i powiem ze i Giottos i Lenspen spełniają swoje zadania w 100 % Po LensPenie nie zostają żadne smugi a gruszka dmucha mocno :]
    GeparD tak to już jest człowiek się pyta o A i B to mu mówią Z :/ Tym bardziej jak ktoś mieszka w UK czy IR to te 10 funtów to nie robi człowiekowi różnicy bo tyle to pizza kosztuje ... Pzdr
    Fx

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    mini21, przy wejsciu na podana przez ciebie strone, awast mi wrzeszczy o trojanie...
    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    heh, to dziwne. Ich link jest na górze na str. głównej.
    Mi fsecure też wykrył trojana i faktycznie w kodzie jest jakiś odnośnik do rosyjskiej strony. Coś się w ostatnich tygodniach rozpleniło w sieci, bo nawet sam coś złapałem pod koniec października i zdążyło mi zainfekować moją własną stronę. Pomogło dopiero pozbycie się wirusa z kompa, zmiana hasła dostępu przez ftp i wymiana zawartości strony.
    Już kilku stron miałem ostrzeżenia o tym trojanie, a poza tym wszystkie przeglądarki, jakich używam, w ostatnich dniach pobierały security update.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  9. #29
    Zbanowany
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Wrocław/Barcelona
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alex Paleczny Zobacz posta
    Co do gruszek z apteki - warto upewnić się najpierw, czy przypadkiem gruszka nie jest talkowana, bo można mieć przykrą niespodziankę.

    Natomiast jeśli chodzi o Rocket, to ma ona jedną wielką zaletę - powietrze zasysa z drugiej strony, a nie dziobem. Więc jak już jakiś kurz zostanie rozdmuchany z komory, to nie jest wciągany do gruszki, by zostać zaraz wdmuchnięty z powrotem.
    Nie wiem czy to zaleta, bo zdmuchujac pylki dalej sa one wewnatrz body. Najlepszym wyjsciem byloby wydostanie ich na zewnatrz. Zatem lepiej zeby gruszka wciagala pylki niz je tylko przemieszczala...

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Xavi Zobacz posta
    Nie wiem czy to zaleta, bo zdmuchujac pylki dalej sa one wewnatrz body. Najlepszym wyjsciem byloby wydostanie ich na zewnatrz. Zatem lepiej zeby gruszka wciagala pylki niz je tylko przemieszczala...
    wyobrazasz sobie pozniej dmuchanie gruszka, ktora wczesniej wciagnela pylki? jakos nie ufalbym ze wczesniej wszystkie z niej usunalem
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •