Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
  1. #11

    Domyślnie

    Jak kupowałem gruchę w aptece to na pytanie czy aby nie jest natalkowana gość mi odpowiedział, że takich już nie ma w sprzedaży. No i za dużą gruchę zapłaciłem jakieś 5 zeta - a to nie 5 funtów tylko deczko ponad jeden funt
    N

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    No, masz szczęście Bo już sam zgłupiałem, ale sprawdziłem. Funt po dzisiejszym kursie - 4,7 - czyli 5 zeta to 1 funt i parę pensów.
    N

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Ja uzywam mniejszej gruszki firmy Giottos, ktora kupilem z calym zestawem do czyszczenia. Na wyjazdach sprawdza sie dobrze i wydalem na to majatek http://www.jr.com/giotto/pe/GIO_CL10...ductTabReviews

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Alex Paleczny Zobacz posta
    Co do gruszek z apteki - warto upewnić się najpierw, czy przypadkiem gruszka nie jest talkowana, bo można mieć przykrą niespodziankę.

    Natomiast jeśli chodzi o Rocket, to ma ona jedną wielką zaletę - powietrze zasysa z drugiej strony, a nie dziobem. Więc jak już jakiś kurz zostanie rozdmuchany z komory, to nie jest wciągany do gruszki, by zostać zaraz wdmuchnięty z powrotem.
    Za Alexem Palecznym- Zwykła grucha z apteki umyta w środku i wysuszona (talk) spełnia swe zadanie, choć nie powiem- ten wynalazek Rocket kusi.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  7. #17

    Domyślnie

    "Dzień dobry, poproszę gruszkę do lewatywy" "Jaki rozmiar?" "Największy" - mina aptekarki bezcenna
    czarne puszki, brudne słoiki, granaty, jakieś kable, elektroniczne ustrojstwa, błyskające cosie i metalowe tyczki coby się podeprzeć można było

  8. #18

    Domyślnie

    A po co mówić "do lewatywy", wystarczy poprosić o największa gruszkę do odciągania wydzieliny dla niemowląt i po kłopocie
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  9. #19

    Domyślnie

    Gruszki z zaworkiem do wciągania powietrza tyłem robi również Hama - więc są one, przynajmniej w Polsce, znacznie bardziej dostępne cenowo niż Rocket. Z uporem maniaka polecam je zamiast aptecznych, bo znacznie ograniczają szansę ponownego wdmuchiwania już raz rozwianych śmieci.
    Alex Paleczny
    http://futomaki.pl - codziennie o fotografii. ... no dobra - prawie codziennie
    Obserwuj mnie na Blipie!

  10. #20

    Domyślnie

    prosze o usuniecie - nie wiem czemu ale posty sie zdublowaly
    Ostatnio edytowane przez GeparD ; 03-11-2009 o 05:16
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •