Witam !

Od ponad miesiąca jestem happy userem D70s. Forum przeglądam regularnie i jest to mój pierwszy post tak więc WITAM WSZYSTKICH !!!
Dręczy mnie mały problem z funkcją BKT. Co prawda fotki cykam w NEFie i nie miałem jakiś szczególnych okazji pstrykać serii ale jeśli ktoś miałby chęć opisać jak działa ta funkcja to byłbym bardzo dźwięczny Z angielską instr nie mogę sie jakoś dogadać Nie bardzo wiem co znaczą 3F, 2F +,- w ustawieniach...

z góry dzięki i pozdrawiam