Witam !
Od ponad miesiąca jestem happy userem D70s. Forum przeglądam regularnie i jest to mój pierwszy post tak więc WITAM WSZYSTKICH !!!
Dręczy mnie mały problem z funkcją BKT. Co prawda fotki cykam w NEFie i nie miałem jakiś szczególnych okazji pstrykać serii ale jeśli ktoś miałby chęć opisać jak działa ta funkcja to byłbym bardzo dźwięcznyZ angielską instr nie mogę sie jakoś dogadać
Nie bardzo wiem co znaczą 3F, 2F +,- w ustawieniach...
z góry dzięki i pozdrawiam![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami