Witajcie
Wiele razy, zwłaszcza jak zmieniam często obietywy, pojawia się na górnym wyświetleczu w miejscu gdzie pokazuje przesłonę dwie poziome kreski, czym to jest spowodowane? Pozdrawiam
Szukaj
Witajcie
Wiele razy, zwłaszcza jak zmieniam często obietywy, pojawia się na górnym wyświetleczu w miejscu gdzie pokazuje przesłonę dwie poziome kreski, czym to jest spowodowane? Pozdrawiam
http://tj-photographer.blogspot.com
Nikon D80 + F4,Mamiya C330, Chinon CP9-AF, Minolta Maxxum 7000, kupa szkieł +kupa gratów
Skontaktuj się z nami