Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Jak Julka straciła górną jedyne

    Witam Wszystkich
    Taki mały żarcik chciałem pokazać a mianowicie córę która jest świeżo po stracie górne jedyneczki.

    1.

    2.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  2. #2

    Domyślnie

    wesoło
    jak dla mnie to dwójka, w jedynce coś mi nie leży z pozą.

  3. #3

    Domyślnie

    rainbow - dzieki za uwagi
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  4. #4

    Domyślnie

    Cześć tego rodzaju zdjęcia- "dokumentalne inaczej" -robię w rodzinie od 20 lat.
    Niedawno u jednego szczerbola byliśmy na weselu.
    Fajne te twoje fotki w szczególności 2- "ciekawe co mała dziewczynka już kombinuje" taka niewinna,prawie
    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

  5. #5

    Domyślnie

    gadzeciarz - dzięki serdeczne za uznanie. Tak jak napisałeś "dokumentalne inaczej" i jeszcze bym dodał sentymentalne. Nie chodziło mi tutaj o artyzm ale o to co rodzice czują w takich momentach. Wiem że fota tego nie pokazuje co czujemy ale są to chwile które warto uwiecznić dla rodziny aby potem móc wręczyć to wspomnienie na weselu u szczerbola i jeszcze dogłebniej to przeżyć. Miłego wieczoru życzę i jeszcze raz dzięki za uznanie.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  6. #6

    Domyślnie

    Wybieram nr 2, wesołe Podobają mi się kolory i kontrast.

    Tu przynajmniej nie ma wątpliwości, że Julka jest radosna a nie smutna

  7. #7
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    kiedys wydawało mi sie że na zdjeciach nie powinno byc podrapanych nosów, podbitych oczu, śladów po jedzeniu, braków w uzębieniu ale! przecież dzieci własnie takie są! to wszystko jest nierozłącznie związane z małymi dziecmi wiec dlaczego unikac tego i nie fotografowac? w trosce o estetykę? o ile nadal nie trawię dzieci na kibelkach to tym zdjeciom nie można zarzucic braku estetyki choc nr 1 jest lekko przerażający

  8. #8

    Domyślnie

    Hobbits - dziękuję za głosik i podpowiedź

    rycerz - dzięki za głosik oraz poinformowanie wszystkich o tym że nic złego nie ma w tym że dzieciak traci naturalnie ząb, podkreślam naturalnie - moja córa jest jednym z ostatnich dzieciaków ze swojej grupy która ma jeszcze większość mleczaków więc bardzo ją cieszy fakt iż powoli jej wypadają. A tak przy okazji jeszcze istnieje WRÓŻKA ZĘBUSZKA i ona wynagradza dzieci za straty w uzębieniu.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 02-11-2009 o 12:47 Powód: proszę nie mnożyć postów.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •