Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Puszcza Białowieska.


  2. #2

    Domyślnie

    jedynka i dwojka juz prawie spowodowaly ze nie chcialem dalej ogladac ale trojka.......no panie piekne zdjecie!
    Nr3 to naprawde dobra fota, wszystko na swoim miejscu, podoba mi sie kadr, klimat i przede wszystkim KOLORY!
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 29-10-2009 o 21:53

  3. #3
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    Pierwsze dwa to zwykłe pstryki...ale #3 jest wypaas!!
    instagram.com/darkroomnightlife

  4. #4

    Domyślnie

    Trzecie daje rade.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Trójka jest wspaniała - ze zdjęć krajobrazowych chyba najbardziej mnie urzekaja zdjęcia lasów, dlatego dla mnie jest to zdjęcie wybitne.
    Pozostałe dwa sporo odbiegają od trójki.

  8. #8

    Domyślnie

    Numer trzy MZ super Przypomina mi ilustracje z starych baśni bardzo przyjemne zdjęcie

  9. #9

    Domyślnie

    w innym wątku o puszczy białowieskiej napisałem kol jchyra o obrazach Szyszkina. trójka jest wlasnie jakby zywcem wyjeta z jego twórczości.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  10. #10

    Domyślnie

    Trójka (to już zresztą wiesz) najlepsza. Piękna, zaklęta w niej cała moc borowych drzewostanów Puszczy. Wprawdzie niepowtarzalne i unikatowe w skali Europy są białowieskie grądy, ale to właśnie bory (świerkowe i sosnowe) były inspiracją dla pokoleń malarzy przybywających do tego królewskiego lasu. To w borach spotyka się w rytm drzew, czystości podłoża, mieszankę światła i cienia, bogactwo kolorów. Wszystko to doskonale oddaje Twoja fotografia.

    Co do dwójki... rozczapierzone gałęzie to pułapka na fotografów. W naturze powały prezentują się niezwykle - na zdjęciach wychodzą nieciekawie. Trudny obiekt. Na Twoim zdjęciu wszystko poza "czołem" kłody ukryłeś poza GO, ale to jeszcze za mało, ciągle brak ciekawego głównego planu.

    Trójka cierpi na łatwą do zdiagnozowania chorobę: za mało grubych drzew Pewnie w tym miejscu można zrobić sporo dobrych kadrów (na przykład z leżącymi konarami na pierwszym planie) ale z czasem człowiek dostrzega, że jedno grube drzewo to za mało. Dlatego Puszcza wymaga ochrony, aby nasze praprawnuki mogły podziwiać liczne starodrzewie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •