Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Psychozdroje

  1. #11
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Menda fajna inne też.

  2. #12

    Domyślnie

    5tka mega krzywo... zreszta widac po lampach, ze z lewej... no na 13tce mialem napisac, ze ja tam tylko nadzor robilem ;d Zreszta widac, ze tylko sie odwrocilem do Ciebie i juz wilk325 pytal co mamy robic

    Co do zagadki to odpowiadam:

    Jest to XIV wieczna replika łodzi wikingow zrobiona ze skamienialych odchodow efyr (czyli mlodych meduz). Co ciekawe wykonany przez skrobanie muszlami po kamieniach na podlozu piaszczystym zawierajacym duze ilosci bionów, ktore stanowia znakomity nosnik energi orgonalnej (energi zyciowej - powstajacej z rozpadu różnych organicznych i nieorganicznych materiałów - dzieki temu można otrzymać mikroskopijne, promieniujące energią pęcherzyki) ktora uzdrawia chorych i nawet JK moglby sie wyleczyc, ale on sie bał tego dotknac... ja dotknalem i mowie Wam... JESTEM UZDROWIONY


  3. #13

    Domyślnie

    a moglam dotknac, kurza blaszka!

    ja taka narazona na czynniki chorobotworcze jestem, a tutaj energie zyciowa mialam przed soba i olalam sprawe. nie daruje sobie po kres mego zycia
    D50 + S30 1:1,4 + Nikkor'y

  4. #14

    Domyślnie

    Tomuś wygrałeś - co chcesz w nagrodę ?

    (no przeca nie powiem, że to zlepione ze szkła i zaświecone sabinką od spodu )

    p.s.
    a od piątki się odpitol
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    Tomuś wygrałeś - co chcesz w nagrodę ?

    (no przeca nie powiem, że to zlepione ze szkła i zaświecone sabinką od spodu )

    p.s.
    a od piątki się odpitol
    no to ja tez chce cos ze szkla wygrac


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •