Witam i proszę o poradę, otóż stałem się właścicielem d700 i po podpięciu wszystkich moich szkieł jest wszystko ok za wyjątkiem 85 1.8. Ostrzy jak trzeba ale nie mogę wyzwolić migawki bo pokazuje errori co teraz mogę zrobić? przedmuchałem styki, blokada przesłony jest na obiektywie włączona więc co jeszcze mogę zrobić?
dodam że z moim d300 i d90 kolegi 85mm śmiga elegancko!
please help![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami