dobra, wpisałem ogniskowa i max. przysłonę 16. I mam pytanie, Czy zmaian przesłony pierścieniem powinna zmieniać wartośc na wyświetlaczu czy powinna byc ona stała na wartości 16??
Bo czytam instrukcje i nie moge tego zrozumieć. U mnie wartośc przy zmianie przysłony jest cały czas taka sama na wyswietlaczu.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami