Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Flux Zobacz posta
    1,7,10... Eh, generalnie znasz się na fotografi...
    o dziekuje pierwszy raz taki komentarz dostalem...
    ja uwazam inaczej sa tu tacy co znaja sie duzo bardziej i za nimi podazam.. staram sie ...

    dziekuej za mile slowa
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #22

    Domyślnie

    2,7,9 dla mnie naj. Reszta oczywiście nie odstaje, ale tamte mi najbardziej przypadły do gustu.
    Pozdr

  3. #23

    Domyślnie

    mnie najbardziej go gustu przypadły 2 i "bonus totalny", sporo treści widać w tym pozowaniu i do tego w miejscu zdawałoby się mało atrakcyjnym
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez camaxtli85 Zobacz posta
    mnie najbardziej go gustu przypadły 2 i "bonus totalny", sporo treści widać w tym pozowaniu i do tego w miejscu zdawałoby się mało atrakcyjnym

    masz racje... jak na debiut dl amodelki miejsce nie zostalo wybrane zbyt szczesliwie.. ale ja nie mialem na to wpływu .. jak i na to co modelka ubiera... zostalem zaproszony przez jedna znajoma oraz modelke do pstrykania..
    no ale mam nadzieje ze mąż modelki wyrazi zgode na jeszcze jedna sesje ze mną.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #25
    Oszczędny w słowach Awatar eXtreme
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Olsztyn/Gdańsk
    Posty
    55

    Domyślnie

    Eee, jak ma męża to już mi się zdjęcia tak nie podobają

    Żartuję oczywiście. Zdjęcia świetne, jedynie zamiast papierków na 6 bardziej przeszkadza mi naklejka VW na samochodzie.

  6. #26

    Domyślnie

    ehh te papierki.. jak moglem ich nie zauwazyc...
    ale juz je usunalem i tym wszystim co je zauwazyli bardzo dziekuje
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  7. #27

    Domyślnie

    Sesja bardzo ładna. Ostatnie zdjęcie najlepsze moim zdaniem. Nie mogę tylko się zgodzić z tematem topika, no ale to już kwestia gustu, bo przecież każdy postrzega piękno inaczej...
    Fotografuję w myśli wszystko, co widzę - czyli moje amatorskie "arcydzieła"

  8. #28

    Domyślnie

    Modelka zaiste piękna. Gratuluję zdjęć i takiej urody po drugiej stronie obiektywu.

  9. #29

    Domyślnie

    Wszystkie bardzo dobre ale szczególnie podoba mi się trójka bo uwielbiam takie smutne i bliskie portrety bw.

  10. #30

    Domyślnie

    Piękna kobieta...bardzo ładnie pokazana...

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •