misialo, to był wprawdzie taki tutorial napisany dla jaj, ale zastosowałem tam kilka podobnych technik:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=6441
Szukaj
misialo, to był wprawdzie taki tutorial napisany dla jaj, ale zastosowałem tam kilka podobnych technik:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=6441
Eeee... to tylko montaz na potrzeby tego video -- i z grubsza tylko pokazujacy jakie elementy sa "rasowane" w celu uzyskania takiego efektu. Zreszta, nawet palety nie sa z PhotoShopa, tylko jakies wyimaginowane, zeby dodac smaczku. Wiele rzeczy jest jeszcze do zrobienia, zeby uzyskac taki efekt jak na koncowym billboardzie -- ot -- chociazby wszelkie poprawki po pokazanych zabiegach. Skopiowanie calej glowy z kawalkiem szyi i zwykle przesuniecie warstwy, zostawi mase sladow, ktore potem pracowicie trzeba usunac. To samo z powiekszaniem oczu, czy zatuszowaniem problemow z wlosami, po przesunieciu glowy.
Mnie tylko interesuje muzyka. Co to, kto to? Jakbym znal, ale nie moge do niczego przypiac...
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
...dla mnie, obok zauwazonej muzyki, swietnym fragmentem jest "spawanie" portretow tej pani przez flash'e...
...swietnie pokazany material...
stig,
niestety, co do muzyki - nie pomoge... nie znam tego kawalka... z drugiej strony obawialbym sie, ze to mogla byc produkcja dziwiekowa pod ten material... trudno powiedziec
czornyj,
....dziekuje za linka...
pozdrawiam
m
:::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::
:: wedding photography [http://looanah.com] ::
:::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::
Jeśli o mnie chodzi to nie widzę w tym nic dziwnego i niemożliwego - jednak jak napisał stig - trochę więcej jest z tym roboty niż pokazano to na filmie. Osobiście wolałbym poszukać innej kobiety niż tą tak radykalnie przerabiać...
Al "CAPONE" Bundy
Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.
to świetne pokazanie ile prawdy jest w reklamach![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Skontaktuj się z nami