Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    misialo, to był wprawdzie taki tutorial napisany dla jaj, ale zastosowałem tam kilka podobnych technik:

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=6441

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ale fachura niesamowity - aż miło popatrzeć jak ktoś tak śmiga, chętnie bym oglądnął w normalnym tempie jak koleś pracuje!!!
    Eeee... to tylko montaz na potrzeby tego video -- i z grubsza tylko pokazujacy jakie elementy sa "rasowane" w celu uzyskania takiego efektu. Zreszta, nawet palety nie sa z PhotoShopa, tylko jakies wyimaginowane, zeby dodac smaczku. Wiele rzeczy jest jeszcze do zrobienia, zeby uzyskac taki efekt jak na koncowym billboardzie -- ot -- chociazby wszelkie poprawki po pokazanych zabiegach. Skopiowanie calej glowy z kawalkiem szyi i zwykle przesuniecie warstwy, zostawi mase sladow, ktore potem pracowicie trzeba usunac. To samo z powiekszaniem oczu, czy zatuszowaniem problemow z wlosami, po przesunieciu glowy.

    Mnie tylko interesuje muzyka. Co to, kto to? Jakbym znal, ale nie moge do niczego przypiac...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #13

    Domyślnie

    ...dla mnie, obok zauwazonej muzyki, swietnym fragmentem jest "spawanie" portretow tej pani przez flash'e...
    ...swietnie pokazany material...

    stig,
    niestety, co do muzyki - nie pomoge... nie znam tego kawalka... z drugiej strony obawialbym sie, ze to mogla byc produkcja dziwiekowa pod ten material... trudno powiedziec

    czornyj,
    ....dziekuje za linka...

    pozdrawiam
    m
    :::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::
    :: wedding photography [http://looanah.com] ::
    :::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::

  4. #14

    Domyślnie

    Jeśli o mnie chodzi to nie widzę w tym nic dziwnego i niemożliwego - jednak jak napisał stig - trochę więcej jest z tym roboty niż pokazano to na filmie. Osobiście wolałbym poszukać innej kobiety niż tą tak radykalnie przerabiać...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  5. #15
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    to świetne pokazanie ile prawdy jest w reklamach
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •