http://www.pinkbullets.nl/2006/10/be..._is_schoonheid
zaczynam miec watpliwosci czy w fotografii zostalo jeszcze cos z fotografii...
Szukaj
http://www.pinkbullets.nl/2006/10/be..._is_schoonheid
zaczynam miec watpliwosci czy w fotografii zostalo jeszcze cos z fotografii...
侍
o choroba :] zatrudnie taką stylizatorkę!
Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem
lol, nieźle![]()
zamiast reklamy kremu to powinna byc reklama Photoshopa![]()
no dobra a teraz koledzy stig, Andy , sailor i Al, nin, kamash powiedza ile zabiegow robia z tegojak kogos pominelem to przepraszam
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
He, he - koleś używa nawet dość podobnych trików jak w moim tutorialu, widzę, że nieźle rozpracowałem temat![]()
Ale fachura niesamowity - aż miło popatrzeć jak ktoś tak śmiga, chętnie bym oglądnął w normalnym tempie jak koleś pracuje!!!
Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 18-10-2006 o 12:40
świetny filmik, coś podobnego powinno być zrobione z etapów powstawania kalendarza NKP...
:::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::
:: wedding photography [http://looanah.com] ::
:::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::
Skontaktuj się z nami