no właśnie tak się zastanawiam bo mam 2 peny kingstona i działają bez problemu
Szukaj
no właśnie tak się zastanawiam bo mam 2 peny kingstona i działają bez problemu
N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,
Ja jednak polecam SanDiska, będziesz spał spokojnie..
Ja z kolei preferuję karty Lexar, zresztą czytnik również tej marki. Na razie się nie zawiodłem.
olender.me
C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 27-10-2009 o 14:08 Powód: styl. (na przełomie->w przeciągu)
D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
AF16/2.8D | AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
Ja mam większość SanDisków + dwie karty Pretec.
Bez problemów. Nie zawiodła mnie jeszcze 2GB karta A-daty.
Zawiodłem się na PQI (zeżarł mi kilka zdjęć) i tych kart nie polecam.
D200 plus graty...
Jeżeli zależy ci na zdjęciach kup Lexara albo Sandiska . Tylko uważaj na podróbki . Najlepiej kup w jakimś firmowym sklepie .
Skontaktuj się z nami