Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    no właśnie tak się zastanawiam bo mam 2 peny kingstona i działają bez problemu
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    no właśnie tak się zastanawiam bo mam 2 peny kingstona i działają bez problemu
    Osobiście używam karty Kingston CompactFlash 16GB Elite Pro 133x z D300s i nie mam żadnych zastrzeżeń - nie jest może super szybka ale spokojnie daje radę.
    D300s, N 17-55/2.8, N 70-210/4-5.6, SB-800

  3. #13

    Domyślnie

    Ja jednak polecam SanDiska, będziesz spał spokojnie..

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    Ja jednak polecam SanDiska, będziesz spał spokojnie..

    A ja mam dwie karty ustawione w trybie "backup" i też "śpię spokojnie" za 1/3 ceny Sandisk'a....
    D300s, N 17-55/2.8, N 70-210/4-5.6, SB-800

  5. #15

    Domyślnie

    Ja z kolei preferuję karty Lexar, zresztą czytnik również tej marki. Na razie się nie zawiodłem.
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Olender Zobacz posta
    Ja z kolei preferuję karty Lexar, zresztą czytnik również tej marki. Na razie się nie zawiodłem.
    ja również jadę na Lexarach. Jakos mam większe zaufanie do tej firmy niż do Kingstona czy SanDiska.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 27-10-2009 o 14:09 Powód: nie ma kart "Sandisc"
    Paweł

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    a co powiecie o kingstonie ?
    i w ogóle gdzie kupować żeby nie trafić na podróbki bo jak tak czytam to wszędzie można się naciąć
    Używam dwóch Kingstonów (8 i 4GB) z D700. Żadnych problemów, choć demonami prędkości nie są

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Swoop Zobacz posta
    ja również jadę na Lexar-ach. Jakos mam większe zaufanie do tej firmy niż do Kingston-a czy Sandisc-a
    Dwa lexary z serii pro mi padły, sandisk EIII żaden. To wszystko w przeciągu kilku lat.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 27-10-2009 o 14:08 Powód: styl. (na przełomie->w przeciągu)
    D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
    AF16/2.8D |
    AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
    MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai


  9. #19

    Domyślnie

    Ja mam większość SanDisków + dwie karty Pretec.

    Bez problemów. Nie zawiodła mnie jeszcze 2GB karta A-daty.

    Zawiodłem się na PQI (zeżarł mi kilka zdjęć) i tych kart nie polecam.
    D200 plus graty...

  10. #20

    Domyślnie

    Jeżeli zależy ci na zdjęciach kup Lexara albo Sandiska . Tylko uważaj na podróbki . Najlepiej kup w jakimś firmowym sklepie .

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •