Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62

Wątek: Jaki statyw

  1. #41
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Wałbrzych
    Posty
    349

    Domyślnie

    A ja wam wszystkim powiem ze na statyw to raczej bym nie oszczedzal bo to inwestycja naprawde powazna od niej zalezy "zycie" waszego sprzetu szczegolnie jak ktos ma tele obiektywy! I polecam sprzet Gitzo, naprawde konkretna firma

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez messer Zobacz posta
    Sliki są fajne - i stosunkowo sensowne cenowo.
    Zgadza się za podobne pieniadze jest bardzo przyzwoity (aczkolwiek trochę niski) SLIK 330DX - ok. 250 zł.
    D80+18-105 VR | Nissin Di 622 | Velbon 600R | Akcesoria (Hoya, Hama, Lowepro)
    www.fotoryzacja.pl
    TOTAL BEGINNER

  3. #43
    Rozmowny Awatar Articool
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki/Radomsko
    Posty
    681

    Domyślnie

    Tak tylko jak ktoś posiada D700 + N70-200/2.8 to jednak lepiej nie kusić losu Slik'em, a zapewne stać go na porządny statyw. Nie znaczy, że dla niego tylko Gitzo będzie dobry, ale Manfrotto to rozsądny wybór.

  4. #44
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Wałbrzych
    Posty
    349

    Domyślnie

    Ja posiadam Gitzo i sobie chwale Chociaz Manfrotto tez jest ok, ale jakoscia nie dorownuje Gitzo.

  5. #45
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    półwysep
    Posty
    23

    Domyślnie

    Witam. Chcialbym kupic statyw razem z glowica i zmiescic sie w cenie do 700zl. no i udzwig bylby wskazany w granicach 5kg, mam d300 +18-200. ten zestawik juz troche wazy,do zestawu w najblizszym czasie dojdzie sb 900. Mam 186cm wzrostu. Jakie są lepszeglowice kulkowe czy olejowe?

  6. #46
    Oszczędny w słowach Awatar grzesiok
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Kłodzko/Wrocław
    Posty
    49

    Domyślnie

    zgadza się że nie warto oszczedzać na statywie ale generalnie jeśli ktoś będzie go wyciągał powiedzmy raz na miesiąc (żeby chociaż) to naprawdę bezsensem jest wywalić kasę na frotkę czy gitzo i moim zdaniem nie powinno skreślać się ofert tańszych firm jak slik benro czy velbon choć i tak chyba najbardziej podpasowąło mi benro
    Ostatnio edytowane przez grzesiok ; 07-01-2010 o 03:38

  7. #47

    Domyślnie

    Jeśli faktycznie wyciąga się statyw raz na miesiąc to inwestycja w manfrotto nie ma większego sensu, ale jeśli chodzi się w plenery średnio kilka razy w tygodniu to stabilniejsze konstrukcje są niezbędne.
    Nadal obstaje przy wspominanym przeze mnie wcześniej goldphoto z foto-tipa + głowica oczywiście.
    Nie zamieniłabym tego statywu na inny, a już na pewno nie na tańszy.
    Szkoda i aparatu i nerwów

  8. #48

    Domyślnie

    heja banana

    Który produkt lepszy? Wygodniejszy w użytkowaniu?

    http://cgi.ebay.co.uk/Manfrotto-190-...ht_1749wt_1069

    http://cgi.ebay.co.uk/Manfrotto-190C...ht_2103wt_1161

    Widzicie ceny, może jeszcze coś innego w tych granicach?
    Boguslaw Glegola
    www.glegola.co.uk GG: 2383535

  9. #49

    Domyślnie

    A co powiesz na taki statyw: http://www.foto-tip.pl/sklep/profesj...324-p-526.html Spełnia Twoje oczekiwania cenowe, udźwig ma do 6 kg, wysokość z wysunięta kolumną 184. Statyw stabilny i dobry.

  10. #50
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Chorzów/Oświęcim
    Posty
    24

    Domyślnie

    Jak myślicie Manfrotto 7302YB czy Benro EX500+Bh1 ...???? Cena ta sama....
    D90|MB-D80|N 35 1.8 |N 50 1.8|N 18-70mm |Sb900| I parę innych drobiazgów... upchane w Lowepro

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •